Oceny Renault Fuego

Oceny Renault Fuego – wybierz silnik

Najnowsze oceny Renault Fuego

~netrunner2000@wp.pl
Hatchback 1.6 TS/GTS 96KM 71kW
Renault Fuego to moj pierwszy samochod. Mlodzi ludzie nie wiedza co to za wynalazek, a starsi zazdroszcza bo "w tamtych czasach chcieli go kupic ale nie bylo ich stac" albo "namawiali tate zeby takiego kupil bo nie mogli nacieszyc oczu zdjeciami w katalogach" ;) Wywoluje pozytywne emocje, zaskakuje swoją niepowtarzalną sylwetka i niezlymi osiagami. Czasami ciezko dostac jakies czesci a podejscie leserow ze sklepow moto moze doprowadzic na...
2,8
~Pereira
Hatchback 1.6 TS/GTS 96KM 71kW
To nie jest auto dobre na co dzień, to fajna zabawka dla fanów marki/modelu. Trochę takie \"Ferrari dla sekretarek\", miękkie i dziewczęce, ale bardzo awaryjne. Jeśli je znasz i potrafisz wykorzystać- nie będzie zawalidrogą. Fajny Youngtimer! Dla mnie prywatnie super autko, mimo ogromu jego wad. ;)
~Gloku1@o2.pl
Hatchback 2.2 145KM 107kW
Samochód jak na tamte lata produkucji dorównuje nowoczesnym dzisiejszym .Jedziesz jak w fotelu lotniczym ,miękko , elastycznie, kto ma kłopoty ze zmysłem równowagi niewytrzymuje na morzu i na tylnym siedzeniu też oddaje hołd neptunowi .
~fuego@space.pl
Hatchback 1.6 TS/GTS 96KM 71kW
ogolnie 5. nie psuje sie chodzi jak rakieta. zawodnikow na miescie nie brakuje a nie zawsze dadza rade. calibra 2.0i sobie nie poradzila :). megane 1.6 tez nie. duzo ich bylo. polecam ten samochodzik bo naprawde warto
~LIST@ARKOFOTO.COM
Hatchback 2.0 TX/GTX 110KM 81kW
DOPUKI CHODZI IDEALNIE NIE MYŚLĘ O INNYM AUCIE. PRZYSPIESZENIE WYSTARCZAJĄCE W 80% NO I JESZCZE MNIE NIE ZAWIÓDŁ
3,3
~bizrre
Hatchback 2.0 TX/GTX 110KM 81kW
no ogólnie jak na 22 latka jest dobre.jak ktos jest ciekaw to sprzewdaje go za jakieś 3.500 (do negocjacji) wiec jak cos to informacje przeż meil@------- biz_arre@interia.pl.woj warm-maz.
~ostry_fuego@op.pl
Hatchback 1.6 Turbo 132KM 97kW
To jest już mój trzeci egzemplarz. Gdybym miał możliwość to kupiłbym jeszcze jednego z silnikiem 1,6 bez turbiny, bo potrzebny by był mi do pracy (rozwożenie pizzy).
~firmarodos@wp.pl
Hatchback 2.0 TX/GTX 110KM 81kW
SUPER AUTO MA COŚ W SOBIE ZAINWESTOWAŁEM W NIEGO 10tyś MYŚLE ŻE WARTO BYŁO 2 MIEJSCE NA ATS
~pt@mip.pl
Hatchback 1.6 Turbo 132KM 97kW
To moj 2 z kolei Fuego. W zyciu nie chce innego samochodu!!! :)
~Adam Łaszczyński pyton@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 TS/GTS 96KM 71kW
Rewelacja nie chce innego auta mimo że ma 23 lata to auto jeździ doskonale jest chyba jedynym modelem z tego rocznika w polsce.