Lista ocen Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 (16) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chivers11
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
no,maly minus- tu brakuje 6 biegu, powinni go montowac we wszystkich modelach,ale pozatym jest dosc elastyczna, plus to lewarek-pod reka,mieszkam w terenie pagorkowatym, wiec czesto chodzi-3 do 5 biegu, ale dosc elastycznie ta zmiana przebiega
~lux
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
W moim przypadku, jakoś te biegi gładko nie wchodzą, nie wiem czy to tylko u mnie, czy ten typ tak ma. skrzynia 6-biegowa, biegi b krótkie, po mieście, praktycznie jedna ręka cały czas na drążku od skrzyni biegu.
~gregor
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Skrzynie 6-biegowa rewelacyjnie zestopniowana. Brakuje mi tylko trochę wolniejniejszej jedynki, ale tylko przy ruszaniu pod bardzo strome podjazdy.
~Reno
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
skrzyni brakuje precyzji przy zmianie biegów.Wydaje mi się że inżynierowie Renault powinni wziąć przykład z inżynierów Bmw bo tam to jest precyzja
~misieq_1991@op.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
bardzo precyzyjna skrzynia biegów. ma 6 przełożeń i wchodzą z bardzo przyjemnym lekkim oporem (ale nie za dużym).
~mheavydrum
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Biegi prawie same "wchodzą", dobre zestopniowanie, krótki skok przy przełączaniu. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń
~mimi
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
przyjemna praca, dosyć wytrzymała i znakomicie umiejscowiony lewarek do zmiany biegów
~robek12
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Super-bardzo elastyczna, nie trzeba wachlować drążkiem w tą i z powrotem mimo, że to silnik 1,5
~Berttone heynet@onet.eu
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Precyzyjna, wyższa kultura zmiany biegów! Przełożenia dobrane bardzo dobrze - bez problemów.
Dziennik kosztów dla Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW
6,2
~cymeria@poczta.onet.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Trochę chaczy ogólnie nie podoba mi się ale wiem ze reanult ma takie włsnie skrzynie .