Lista ocen Renault Kadjar Crossover Facelifting (25) - Karoseria

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lord Vader
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Auto piękne wizualnie moim zdaniem. Przetłoczenia i nadmuchana, zaokrąglona karoseria powodują, że auto wydaje się większe niż jest na papierze. Wszystko dobrze spasowane. Lakier delikatny podatny na drobne rysy jak w większości nowoczesnych samochodów - wiadomo lakiery wodne i ekologia.. Ale nie jest źle gdy uważamy podczas mycia i osuszania auta. Czarny lakier dodaje mu elegancji.
~termens44
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Lakier ok . Trochę miękki bo trzeba uważać na długie paznokcie i pierścionki bo mogą zrobić mikro ryski .Ja mam czarny etolie . Robi super wrażenie i nie powoduje jakiegoś nadmiernego nagrzewania się pojazdu . Nadaje za to klasy i elegancji . Sama karoseria bardzo nowoczesna a wypukłości nadają niepowtarzalnego kształtu który działa na innych....
~_P
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Duży samochód, ale nie bez przesady, wygląd z zewnątrz może być, są ładniejsze samochody, ale i brzydszych nie brakuje, kwestia gustu. szerokie drzwi pozwalają na bezproblemowe zajęcie miejsca w środku. Dzięki dużemu prześwitowi (20cm) bezpiecznie przejedziemy po koleinach polnej czy szutrowej drogi.
~_P
~AdamKadjar
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Nie mam zastrzeżeń. Mam biały zwykły lakier, przy regularnym myciu nie ma problemu z utrzymaniem czystości, nawet lśni czasami w słońcu. Lakier ok, zeszło otarcie z lakierem pozostawione przez jakiegoś cymbała na parkingu.
~Dan
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Jeżeli mówimy o wyglądzie to jest to kwestia indywidualna. Dla mnie OK. Na drzwiach fartuchy zabezpieczające progi przed brudzeniem. Wysiadając mamy czyste ubranie, a nie wyczyszczone progi.
~Marcin
Crossover Facelifting 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Pierwszy czarny lakier, który rysuje się wręcz od powiewu powietrza. Po 3 tygodniach jazdy po mieście auto całe w mikroryskach. Od 20 lat jeżdżę czarnymi autami i jeszcze takiej sytuacji nie miałem
~Niegdysiejszy sceptyk
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Z powodu zle spasowanych elementow, od predkosci 80 km/h w kabinie slychac wycie oplywajacego karoserie powietrza. Serwis probuje to usunac, poki co bez powodzenia.
~Josua
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Małe okna - kiepska widoczność. Drzwi grube jak w Maybach-u i full plastiku - mało miejsca w środku. Bagażnik mały, schowki w drzwiach mikroskopijne
~Adam
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Lakier bardzo cienki, mało odporny na zarysowania. Nawet przy myciu trzeba uważać na szczotki i płukać w czystej wodzie.
Renault Kadjar Crossover Facelifting