Lista ocen Renault Kadjar Crossover Facelifting (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~_P
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Jak dla mnie przestrzeń z przodu jest wystarczająca, z tyłu jest bardzo dużo miejsca na nogi, na szerokość 5 osób nie będzie komfortowo podróżować, ale w tej klasie to raczej standard. Bagażnik przyzwoity, są samochody które wydają się mieć większe bagażniki (szczególnie kombiaki), ale tu też nie jest źle, myślę że taka średnia w klasie. O ile nie wybiera się ktoś w 4 dorosłe osoby na wakacje pod namiot i nie potrzebuje spakować naprawdę dużo...
~_P
~termens44
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Mam 190 cm wzrostu i jest to jedyny w moim ponad trzydziestoletnim doświadczeniu za kierownicą pojazd w którym nie muszę cofać fotela kierowcy do końca . Miejsca bardzo dużo zarówno z przodu jak i z tyłu dla wysokich osób . Zastanawiałem się podczas zakupu auta nad Nissanem Qashqai i Opel Grandland X ale tam jest o wiele mniej miejsca zwłaszcza dla pasażerów na tylnych siedzeniach . Wybrałem japońskiego-francuza i nie żałuje .
~Dan
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Przestrzeń jest wystarczająca dla rodziny 2+2. W 5 osób dorosłych, bez chorób cywilizacyjnych, też można dalej jechać. Wiadomo, wygodniej będzie dwóm osobom z tyłu niż trzem, ale można i nie jest to jakiś wielki dyskomfort. Dla mnie auto duże i przestronne. Bagażnik spory, żeby nie powiedzieć duży. Wyjazd wakacyjny ogarnął bez problemów. Na co dzień wystarcza w zupełności.
~Lord Vader
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Kadjar jest autem przestronnym zarówno na przednich i jak i tylnych miejscach. Mam ponad 180 cm i za mną jest jeszcze dużo miejsca - z ciekawości usiadłem - luz dla osoby jeszcze wyższej. Bagażnik 472 litry - wystarczający. Wyjazd w 2 lub 3 osoby na tydzień nad morze bez problemu - wszystko do bagażnika nic nie trafiło na siedzenie tylne.
~Acad
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Bardzo in minus zaskoczyło mnie miejsce na tylnej kanapie. Na co dzień jeżdżę mniejszym Capturem i tam jest tyle samo miejsca. Dodam także że bagażnik jest bardzo płytki ( niski) a sytuacji nie poprawia podwójna podłoga. W Capturze mimo iż bagażnik jest mniejszy to jednak bardziej ustawny.
~AdamKadjar
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
No bagażnik mógłby być większy. Ale widział gały co brały. Przesiadłem się z Megane Grandtour i tam było duużo miejsca. W Kadjar jest znacznie mniej, ale za to bardzo fajnie zorganizowana jest przestrzeń. Można zmieniać pojemność za pomocą dwóch maskownic. Trochę mały schowek przedni.
~michał_welter
Crossover Facelifting 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Nawet 5 osob moze swobodnie podróżować. 4 osoby w bardzo komfortowych warunkach.Pomyślano o pasażerach tylnej kanapy są nawiewy porty USB oraz podłokietnik z uchwytami na napoje. Kanapy z przodu jak i z tyłu tak samo wygodne.
~Niegdysiejszy sceptyk
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Wieksza od qashquaia szerokosc kabiny osiagnieto przez zastosowanie wezszej obudowy drzwi, przez co kabina jest gorzej wyciszona. Z tyl wasko, maly bagaznik. Po krotce jest tonwyzej zawieszone megane
Dziennik kosztów dla Renault Kadjar Crossover Facelifting
~Jaro0063
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Jak wcześniej napisałem czuje się to że siedzi się w sporym aucie. Miejsca nie brakuje również na tylnich siedzeniach. Można w nim nawet przewieźć sporą lodówkę.
Renault Kadjar Crossover Facelifting