Ocena kierowcy - Renault Kadjar Crossover Facelifting

Marcin, 3 lata temu
Silnik 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Rok produkcji 2019
Renault Kadjar Crossover Facelifting 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW od 2018 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo sprawny i przede wszystkim bardzo bardzo cichy
Inne : Wygoda jazdy i rewelacyjne fotele. Zdecydowanie najlepsze w jakich siedziałem ze swoimi problemami z kręgosłupem.
Karoseria : Czarny kolor zbiera rysy przy dotknięciu opuszkiem palca. Bardzo nieudany lakier. To 4 Renault w czarnym kolorze i pierwsze z tak beznadziejnym lakierem
Rewelacja. Bardzo cicho, sprawnie.
Czasem zdarza jej się pogubić, ale nie ma to kompletnie wpływu na jazdę. Pewnie chodzi tylko o wrażenie albo to czego się od maszyny subiektywnie w danym momencie oczekuje
Nie nierównościach potrafi sprawić wrażenie utraty kontroli na milisekundę.
Pierwszy czarny lakier, który rysuje się wręcz od powiewu powietrza. Po 3 tygodniach jazdy po mieście auto całe w mikroryskach. Od 20 lat jeżdżę czarnymi autami i jeszcze takiej sytuacji nie miałem
Bez zastrzeżeń. Wszystko w najlepszym porządku
Bez zastrzeżeń. Wszystko w najlepszym porządku
Układ wentylacji nie wytrzymał 12 godzinnej jazdy przy 40 stopniach, na ostatniej kresce brzmiał jak helikopter. Oczywiście wszystko wymienione bez problemów w ramach gwarancji.
Rewelacja. Zarówno pasażerowie jak i ja bardzo zadowoleni. Oczywiście przyjmując, że podróżuje się w 4 osoby. Przy 5 robi się nieprzyjemnie
Jeden z najciszej pracujących aut jakimi jeździłem. Czysta przyjemność!
Niewiele mogę na ten temat powiedzieć. Na ten moment prócz bardzo dobrego spalania nie ponoszę żadnych kosztów.
Myślę, że tutaj Renault wstrzeliło się idealnie.
Poza wspomnianym nawiewiem nawigacja czasem sie gubi, szwankuje także czasem połączenie z Bluetooth ale to już cecha Renault...
Nic powaznego się nie zdarzyło i oby tak zostało

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW [l/100km]

6,8