Ocena kierowcy - Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003

k.sroda, 18 lat temu
Silnik 1.2 i 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 2003
Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
biorąc pod uwagę moje doświadczenia(patrz wyżej-samochód nie jezdzi w rajdach tylko normalnie po mieście i trasie) to straciłem do niego zaufanie i boję się jechać np.nad rzeczkę na grila bo nawet laweta tam mnie nie znajdzie jak się rozkraczy
mi wystarczał,chociaż na trasie strach wyprzedzać
właśnie się rozkraczyła 4 miesiące po gwarancji. Po wyjęciu i rozebraniu okazało się że pękła obudowa w środku co spowodowało też zniczczenie uszczelniacza i zalanie olejem sprzęgła.skrzynia do spawania,sprzęgło do wymiany.to chyba starczy za komentarz.
Niestabilny awaryjny, w okresie gwarancyjnym maglownica wymieniana na nową po tym mało nie staranowałem na zakręcie innego samochodu bo kierownica nie odbiła.wymieniono kolumne kierownicy z rozbitym krzyżakiem.Teraz jakoś się trzyma i nawet kierownica nie grzechocze jak wcześniej:-).
dla kierowcy dużo miejsca
koniecznie chciałem mieć nowy smochód żeby uniknąć sytuacji o jakich wspomniałem a teraz żałuje bo za te pieniądze to kupił bym sobie wypasiony używany nawet terenowy a zabawy z usterkami i awariami miałbym tyle samo albo i mniej
przez pierwszy rok nie potrafiono sobie poradzić w serwisie z zacinającymi się drzwiami(kilka wizyt)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 i 16V 75KM 55kW [l/100km]

6,1