Ocena kierowcy - Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003

Kamil, 21 lat temu
Silnik 1.2 i 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 2003
Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Jestem szczerze zachwycony tym samochodzikiem, choć nabyłem go trochę przypadkowo. Idealny dla rodziny z dziećmi, dla osób prowadzących jakiś mały interesik, dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas i dla wszystkich pozostałych również. W kwietniu 2003 wchodzi do sprzedaży odmłodzona wersja, trochę bardziej komfortowa, na szczęscie nie odbiega charakterem zbyt mocno od protoplasty.
Jak każda "szesnastka" lubi wysokie obroty, poniżej 3.000 obr/min trochę mułowaty
Dość twardo zawieszony, mam koła 14", mogłyby być 15"
Siedzi się wyżej niż w typowych autach osobowych dzięki czemu jest lepsza widoczność
Brakuje mi regulacji pracy przerywanej wycieraczek przednich, tylna nie ma w ogóle trybu przerywanego. Przyciski sterowania elektrycznymi szybami są poprostu żle umieszczone.
Latem jest całkiem dobrze, chociaz nie mam klimy. Natomiast zimą tragedia. Auto nagrzewa się w środku całą wieczność, ale chyba ma na to wpływ duża kubatura tego pojazdu.
Nie mam zastrzeżeń
Nie jest najlepsze, ale i tak w nowych modelach jest znacznie ciszej, niż w wersjach z pierwszych lat produkcji.
Spalanko w trasie ponizej 7 l/100 km, w mieście od 7 do 9 w zimie. Ponoć części i serwis zwłaszcza autoryzowany jest nieziemsko drogi jak na tą klasę samochodu, nie zamierzam jednak z niego korzystać.
Za 47.000 autko z nowoczesnym silnikiem, pełna elektryka, wspomaganie, ABS, 4x poduszka powietrzna i wiele innych zalet. Gdybym mial jeszcze raz wybierać, wybrałbym bym ponownie Kangura, być może jednak s silnikiem 1.5 dCi
Jak na razie żadnych, choćby najdrobniejszych usterek
Oczywiście również wszystko w porządku
Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003