Ocena kierowcy - Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003

Łukasz, 16 lat temu
Silnik 1.5 dCi 65KM 48kW
Rok produkcji 2005
Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Mimo, że jest to tylko 1,5 68km zaskoczył mnie elastycznością. Na początku myślałem, że to mocniejszy silnik.
Bardzo lubię jeździć tym autem
Silniczek dosyć oszczędny i dynamiczny. Niestety przy tym przebiegu bierze trochę oleju. Pozatym nigdy nie było żadnej usterki. Przy 20000km został wymieniony m.in. kompletny rozrząd. Silnik pracuje dosyć cicho. Odczuwalne są tylko niewielkie wibrację na niskich obrotach. Nigdy nie było problemu z odpaleniem w zimie.
Precyzyjna, biegi lekko wchodzą, żadnych problemów z nią nie miałem.
Zawieszenie jest bardzo fajnie dopasowane do tego auta. Trochę przechyla na zakrętach, jednak utrzymuje przyczepnośc na wystarczającym poziomie.
Szczególnie świetne są duże lusterka boczne.
Wszystko na swoim miejscu, bardzo wygodnie jeździ się zwłaszcza w dalekie trasy.
Ogrzewanie jest dobre. Niestety w ziemie trzeba odczekać nieco aż ogrzewanie zacznie działać. Klimatyzacja działa bardzo dobrze. Nawet w najbardziej upalne dni lata daje radę, a co najważniejsze - włączenie klimatyzacji nie powoduje odczuwalnego pogorszenia mocy silnika.
Super! Z przodu miejsca jest bardzo dużo, wysokość auta pozwala na wyciągnięcie rąk do góry! Z tyłu też jest ok, jeździłem tym autem w bardzo dalekie trasy (pow. 800km) jako kierowca i pasażer. To auto do takich tras jest po porstu super!
Jest dobre, silnik pracuje dosyć cicho, trochę buczy pompa od wspomagania kierownicy. Ogólnie jeździ się bardzo dobrze, hałas w kabinie jest niewielki nawet przy maksymalnych prędkościach.
Jest to auto służbowe więc nie przywiązywałem wagi do ekonomiczności oraz przeglądów (nie musiałem płacić ani za paliwo ani za przeglądy :-)) Poza przeglądami i wymianami częsci ekspoatacyjnych nie było żadnych napraw ani usterek. Auto jeździ do dziś i sprawuje się doskonale.
nie mam pojęcia, dostałem to auto jako służbowe, prosto z salonu.
Nie było żadnych problemów.
Równierz nie było żadnych problemów

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 65KM 48kW [l/100km]

7,2