Ocena kierowcy - Renault Kangoo I Minivan

Mithrandir, 21 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1998
Renault Kangoo I Minivan 1.4 i 75KM 55kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Doskonale niechętnie zamienię ten samochód na coś innego. Jest to bardzo zabawny samochód, pozwalający się w pełni cieszyć z życia (można wygodnie przeweźć narty, rowery, deskę z żaglem) cenię go jeszcze za wygląd i kolor (mam pomarańczowego niezwykle orginalny ale niestety już ich coraz więcej jeździ). Jedyne wady to drobne trzaski podczas jazdy ale to normalne jak przez dwa lat był to samochód służbowy i wielu ludzi się przez niego przewinęło nie dbając zbytnio o nic.
Bardzo elastyczny, ekonomiczny i dynamiczny oraz bez awaryjny chociaż troszkę za głośny
zdaża się że, nie można wcisnąć pierwszego biegu ale reszta poprawna
Jak na dostawczaka wspaniała jednak w wersji osobowej zawieszenie powinno być sztywniejsze
wyśmienita (w wersji osobowej) ze względu na wysokie miejsce siedzenia kierwocy ale dostawczak ma dzielone drzwi które powodują słabą widoczność do tyłu, lusterka potężne i doskonałe spełniające świetnie swoje zadanie.
słaby dostęp do regulacji nawiewu i elektyrycznie sterowanych szyb , plus za sterowanie radiem z kierownicy
wspaniałe, poruszam się tym samochodem do szkoły oddalonej o 7 min drogi i zimą szybko się nagrzewa tym czasie, z tyłu oczywiście gorzej. wentylacja latem dobra ale klimatyzacja jest wskazana
bardzo dużo miejsca idealne auto na czas wolny 5 osób jeździ bardzo wygodnie a i bagaż zawsze się zmieści.
wyciszyłem go sobie indywidualnie (nadkola w bagazniku i komorę silnika) i jest dobrze chociaż dochodzą stuki z deski rozdzielczej ale przy przebiegu 160000 km to w Polsce norma
w miescie pali około 8 litrów trzy umiarkowanej dynamice na trasie rekord to około 5 litrtów zrobiłem 1000km na jednym baku a w kabinie były 4 osoby i bagaż tygodniowy, przeglądy wykonuje mi zaprzyjazniony facet więc nie wiem ile to kosztuje w ASO
uważam że cena jest odpowiednia do wyposażenia i zalet samochodu
denerwuje centralny zamek na podczerwień (słaba skuteczność) i drobne trzaski w desce rozdzielczej
brak, raz tylko przestała działać wentylacja wnetrza ale wina jest po mojeje stronie instalowałem wzmacniacz do radia i zniszczyłem kość łączącą regulację nawiewu z całym systemem, kość się stopiła a ja jeździłem pocąc się latem
Renault Kangoo I Minivan