Ocena kierowcy - Renault Kangoo I Minivan

PITMAN, 17 lat temu
Silnik 1.9 D 65KM 48kW
Rok produkcji 2000
Renault Kangoo I Minivan 1.9 D 65KM 48kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Super!!!!! Jeżeli znajdziecie Państwo zadbany egzemplarz to z czystym sumieniem polecam!!!!
Silnik klekocze jak o diesel. Szczególnie rano zimą nie pozwala o sobie zapomnieć.
Jak to francuz... Trochę słabo zestopniowana. Czasami jak nie chciało mi się sprzęgła wciskać też dawała radę.
Jest ok. W tak ekstremalnych warunkach wytrzymało, że zaczynam wierzyć iż jest to francuska wersja lekkiego czołgu!!!!
Bez zarzutu do przodu. Gorzej do tyłu ale taki są uroki blaszaków!!!
Średnio.
To się nazywa ogrzewanie a raczej jeżdząca sauna. Trzeba pamiętać o czyszczeniu nagrzewnicy!!!!
Nie wiem co to oznacza- jeżli chcecie Państwo śmigać wygodnie to trzeba kupić przynajmniej Lagunę!!! Moim zdaniem może być lepiej (Berlingo).
Kiepsko- wyje, świszcze, beznadziejnie.
Mistrzem ekonomiki to on nie jest!!!
Nowy- za drogi, używany- ok!!!
Samochodem tym śmigałem po wiejskich piaskowych drogach, po kocich łbach z prędkościami niewyobrażalnymi (bywało, że i 100-110km/h). Potrafił się zerwać zderzak, odpaść osłona silnika ale on dalej śmiga. Nikt o zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie co można zrobić z tym pika czu. Jedyna usterka to zerwany pasek rozrządu. Olej wymieniany co 40tyś. Myśle, że nawet konstruktorzy nie przewidywali takiego traktowania auta. On był po prostu katowany na maxa. Zapomniałbym, często wlewałem zwykły olej z biedronki i nie miałem problemu z jazdą (może poza zapachem).
W/w pasek najpierw się przestawił chyba, bo moje pika czu prychało i nie miało mocy. Aż w końcu pękł!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 D 65KM 48kW [l/100km]

7,7