Lista ocen Renault Koleos I (21) - Karoseria

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stan
SUV 2.0 dCi 150KM 110kW
Dopracowana, choć niektóre detale można byłoby poprowadzić inną linią, np. tylna mała szybka drzwi bocznych. Ale po jeździe w błocie pośniegowym widać jak płyny ładnie opływają linię samochodu. Tylny spoiler robi także swoja robotę i nie ma tutaj efektu ogromnego brudzenia tylnej szyby. Samochód nie koroduje, co mnie bardzo miło zaskoczyło po incydentach z pojazdami made in Japan lub Germany.
~KKK
SUV 2.0 dCi 150KM 110kW
Grube, porządne blachy, zero korozji. Projekt był ewidentnie inspirowany Lexusem RX II generacji. Z tym że Lexus miał ładne proporcje, a tu wyszła trochę "nadmuchana żaba" ;) Plus taki, że samochód ma przynajmniej jakiś charakter, a siedzi się w środku. Trzeba też dodać że ma zupełnie niezłe kąty (krótkie zwisy, skosy zderzaków), więc wbrew nazwie marki można go traktować jak tradycyjnego SUVa.
~All
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Bez oznak korozji. Zabezpieczenie francuskiego pojazdu jest dobre. Lakier trwały, grubość w granicach 150-130 um. zatem na współczesne pojazdy jest bardzo dobrze. Japońskie maja tylko ok.60 um.
~Rafał
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
I tutaj miłe zaskoczenie. Żadnej rdzy purchli czy ubytków lakieru. Nadal wygląda świetnie. Pomijam odpryski od kamieni i nieco spowiałe klosze lamp przednich.
~Jorgen
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Lakier miękki ale który w tych czasach jest dobry eko zabija motoryzację. Twarde blachy zero korozji choć tłumik środkowy wygląda jak na 15 lat , korozja.
~Jorgen
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Lakier dość delikatny robiłem już korektę i kładłem ceramikę ale dogadałem dość atrakcyjną cenę za wszystko 1200zl