Ocena kierowcy - Renault Koleos I SUV Facelifting

Darek, 11 lat temu
Silnik 2.0 dCi 150KM 110kW
Rok produkcji 2011
Renault Koleos I SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW 2011-2013 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Napędy oraz system multimedialny wraz z nawigacją tomtom.
Na już jestem zadowolony. Czy kupiłbym jeszcze raz ten samochód? Zdecydowanie tak - może jedynie w bogatszej wersji wyposażenia. Doskonały system multimedialny życzył bym sobie w każdy aucie takiego nagłośnienia i nawigacji tomtom.
Sprawdzona jednostka napędowa. Montowana również w samochodach Nissan. Silnik na łańcuszku rozrządu co jest dodatkowym plusem. Dynamiczny, ekonomiczny i cichy. Osoby niewtajemniczone pytają czy to benzyna. Nie wystawiam oceny bardzo dobrej, aby nie przechwalać. Zaznaczę, że jest to trzeci mój samochód z takim silnikiem.
Zmiana biegów odbywa się elastycznie przełożenia mają odpowiednią długość i nie generują jakichkolwiek problemów.
Komfort, komfort, komfort. N zapewnia napędy 4x4, układ jezdny sprawia dużo zadowolenia z jazdy. Jeździłem wcześniej x-trailem auto oceniam równie dobrze.
Jak w aucie takiego typu. Szkoda, że za takie pieniądze kamera cofania nie jest montowana seryjnie.
klimatyzacja automatyczna jest bardzo wydajna. Prosta w obsłudze.
Samochód mniejszy jak nissan x-trail z zdecydowanie mniejszą przestrzenią bagażową. Ja jestem zadowolony i mimo dużych rozmiarów 190cm wzrostu czuję się komfortowo. Z tyłu też jest dość miejsca.
Tak jak wspominałem niektórzy pytają czy to benzyna. W czasie szybszej jazdy poziom hałasu jest taki jak powinien.
Ceny części w serwisie (auto było uszkodzone i niektóre części kupiłem w serwisie) miło mnie zaskoczyły. Oczywiście serwis jak serwis cena mapy do nawigacji 850 zł a na allegro 180zł. W Niemieckim Renault 50 eur.
Kupiłem auto uszkodzone po naprawie cena jest atrakcyjna.
Za krótko, aby oceniać.
Nie odnotowano.