Lista ocen Renault Koleos I SUV (45) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Misiek
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
Może to subiektywne odczucie, że chłodzi powoli, szczególnie jak pojazd się nagrzeje na słońcy, ale z drugiej strony po raz pierwszy w lecie nie mam zapalenia zatok
~Rafał
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
Bardzo dobrze się nagrzewa oraz chłodzi. Polecam tym mniej zadowolonym zacząć od wymiany filtra kabinowego. Wtedy wszystko jest jak należy.
~bystry1975
SUV 2.0 dCi 150KM 110kW
Trochę wolno się rozgrzewa no i w mojej wersji brak nadmuchów na kanapę więc w upalne dni przypominają o tym pasażerowie z tyłu ale sama klima bardzo wydajna
~Adamus
SUV 2.0 dCi 150KM 110kW
Chłodzi dobrze , ale zima słabo się nagrzewa, ratuja podgrzewane fotele . Optymalna temperatura zimą jest uzyskana po 10 kilometrach , w aurisie żony po 3
~Jacolini
SUV 2.0 dCi 150KM 110kW
jak na diesla to niestety co do ogrzewania jest tak sobie, w zimie przy -15 trzeba przejechac jakies 5-10km zanim zacznie cokolwiek sie nagrzeweac
~NORBERT W
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
PORZĄKA 2 STRONNA KLIMA I SYSTEM AUTO TO BAJER W ZIMIE ZAWSZE NASTAWIAŁEM KLIMĘ NA 21 W KOLEOSIE 24 I BYŁO ZIMNO NA TRASIE MOŻE TO WINA PRZESZKLONEGO DACHU.
~Kamil
SUV 2.0 dCi 150KM 110kW
Jeszcze takiej klimy nie miałem. Mroźno szybko i mocno. Natomiast ogrzewanie działa bardzo słabo i długo się nagrzewa.
~Marcin
SUV 2.0 dCi 150KM 110kW
Standardowo - aczkolwiek w Scenicu klimatronik lepiej się sprawował - te koreańskie stopnie Celsjusza są jakieś inne.
~Artur
SUV 2.0 dCi 150KM 110kW
Wielkie nieporozumienie. Zimą niby grzeje, natomiest latem klima to wielka pomyłka. Chyba, że trzeba wymieniać filtr co miesiąc.
Dziennik kosztów dla Renault Koleos I SUV
6,8
9,1
12,6
~bohdan
SUV 2.0 dCi 150KM 110kW
w zimie trzeba trochę poczekać 10-15 min. a przez ten czas można jechać w rękawiczkach. w upały jeszcze nie jeździłem
Renault Koleos I SUV