Lista ocen Renault Koleos II SUV 1.6 dCi 130KM 96kW 2017-2019 (4) - Silnik

~Krzysztof
SUV 1.6 dCi 130KM 96kW
1.6 Zbyt mały do tego auta. W trybie ECO fatalnie. W trybie NORMAL poprawnie spisuje się do prędkości ok 140 później długo trzeba się rozpędzić. Nie polecam. Spalanie w trasie (prędkości ok. 130 - 150 - 6,4l. Silnik dla spokojnych dojrzałych mało dynamicznych osób. Jestem starszym człowiekiem jednak silnik do d... pod względem osiągnięć.
~Szymek
SUV 1.6 dCi 130KM 96kW
Super ekonomiczny na razie przy docieraniu średnia 5,5 l/100km bez eco trybu i start-stop. Z mocą w tym aucie też jest bardzo dobrze. Fakt przy 1600kg i 320Nm nie ma zbyt ciężko. Oczywiście nie jest to wyścigówka ale jestem bardzo mile zaskoczony. Ciągnie już przy 1700 bodajże. Kultura pracy wyśmienita. W trakcie jazdy nie słychać silnika.
~Jastarnik
SUV 1.6 dCi 130KM 96kW
Trochę jego kultura pracy jest słaba. Nie jest to 2,0 dCi. Ten 1,6 na wolnych pracuje jak by się do wiadra włożyło garść orzechów. Na swoje 130KM dynamiczny. Można podkręcić do około 150. Była to sprawdzona konstrukcja aliansu i Mercedesa. Obecnie 1,7
~karus
SUV 1.6 dCi 130KM 96kW
Bardzo ekonomiczny i wbrew pozorom żwawy silnik. Na trasie Szczecin Zakopane spalanie 6,3 l przy jeździe z prędkością max 140 km/h
Renault Koleos II SUV