Ocena kierowcy - Renault Laguna I Hatchback

pawel, 19 lat temu
Silnik 1.8 16V 120KM 88kW
Rok produkcji 1999
Renault Laguna I Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Taki model jak mój mozna kupić już za ok 25000-27000 zł., blachy - 0 problem, silnik - żyleta (jak się nie boisz policji i masz wprawę to wiele nowych furek będzie oglądać elegancki tył renówki niejednokrotnie przeklinając), w trasę aż chce się jechać ( dobre radyjko, klimka na 20 st. C i jazda, aż zabraknie drogi lub wachy), pali jak pali, ale wart jest tych pieniędzy no i najważniejsze - jego elegancka ( moim zdaniem ) linia nadwozia obecne furki są trochę brzydsze przecudowane ( zastrzegam, że jest to moje zdanie ).
idealnie dobrany do masy i przełożenia ( dla mnie bezpieczne szaleństwo )
lubi wysokie obroty, wtedy wg mnie pokazuje swoje możliwości
jak na nasze drogi to i tak dobrze ( to mój 5 samochód )
dla mnie idealna ( jestem wysoki i kierowanie pojazdami to moja pasja )
w ciągu 5,5 godziny ok 630 km ( w nocy ) i zrobiłem sobie tylko 1 postój!
autoklima - rewelacja ( nastawiasz i zapominasz o niej ) - okna nie parują!
przód idealny, tył dla 2 też, 3 może być, ale nie na długie trasy! pokażcie mi furę, która z tyłu ma więcej miejsca ( mazda 626 wg mnie była węższa )
silnik między 3000 a 4000 obr. daje trochę hałsu ( prosi o wysokie obroty )
miasto ok. 12-13l. gaz (z klimą) w zimie bez klimy ok 11l. gazu, w trasie ok 8l. gazu ( nawet przy 180kmh)
jak się zastanawiam to nie przychodzi mi do głowy lesza za tę kasę furka ( miałem: mazdę 626; vektre b; forda mondeo i audi 100 4 ) brak porównania - francuz jest francuz!
filtry, olej, tylko świece za 120 zł co 30000 km ( przewodów i cewki brak - cewki na każdą świecę), pasek co 110000km, no i pierduły w zawieszeniu ( nic więcej mi się nie zdarzyło ) na klockach przejechałem 35000 km i jeszcze jest resztka rowka.
całkowity brak ( przejechane ok. 35000 km/14 m-cy) ważne: samochód ciągle jeździ i bardzo dobrze się ma!
Renault Laguna I Hatchback