Ocena kierowcy - Renault Laguna I Hatchback

Duall, 13 lat temu
Rok produkcji 1994
Renault Laguna I Hatchback 2.0 113KM 83kW 1993-2000 - Oceń swoje auto
Karoseria : Pomimo ,że auto ma 16 lat nie widać po nim efektów starzenia się .Francuzi mają swój styl .
Zawieszenie : Rzecz eksploatacyjna -poduszki tylnej belki .
Karoseria : Prawie niezauważalne oznaki rdzy .
Świetnie .Auto w niskiej cenie .Praktycznie bezawaryjne (przy dobrej eksploatacji).Do tego dynamiczny silnik i bogate wyposażenie .
Świetny silnik elastyczny ,ale mógłby być trochę cichszy .
Bardzo elastyczna skrzynia .Przełożenia świetnie wchodzą .Brakuje mi jedynie 6 biegu .
Bardzo dobrze trzyma się drogi pomimo miękkiego i typowo francuskiego zawieszenia .
Nieźle choć nie jest to to samo co VAN .
Dobrze skomponowany kokpit ładny a zarazem prosty w obsłudze .Wszystko jest pod ręką .
Większość egzemplarzy posiada klimę .W moim przypadku jest ona automatyczna więc mogę ustawić sobie idealną temperaturę .
Jako ,że jest to klasa średnia nie może zabraknąć miejsca dla kierowcy i pasażerów .Auto świetnie sprawdza się jako samochód rodzinny .
Nie jest źle choć mogłoby być trochę lepsze ,takie jak w Lagunie II .
Jak na taki silnik spalanie nie jest duże (w mieście ok. 9 litrów ,a na trasie ok. 7-8).Przeglądy w bardzo przystępnych cenach zarówno jak części eksploatacyjne .Auto nigdy się nie zepsuło więc nie pisze o cenach napraw .
Ceny bajecznie niskie .Zadbane auto ,dobrze wyposażone można kupić za kwotę około 5 tys. zł.
Pomimo dość zaawansowanej elektroniki (m.in. mówiący komputer) Laguna świetnie się trzyma .
Mi Laguna nigdy się nie zepsuła-dlatego kupiłem drugą .
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I Hatchback 2.0 113KM 83kW
10,5