Ocena kierowcy - Renault Laguna I Hatchback

mikros170@wp.pl, 14 lat temu
Rok produkcji 1999
Renault Laguna I Hatchback 2.0 115KM 85kW 1999-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Dwa lata jerzdze lagunkom i polecam jom innym urzytkownikom aut,ale wystrzegac sie połamanców od handlarzy,opel ford czy fiat to w tej klasie i roczniku oczywiscie to taborety,chodzi tu o wykonie aut,nie dyskryminuje tych marek lecz o złej jakosci francuskich aut to mit.
Układ elektryczny : jedyna usterka to kod kluczyka od centralnego zamka prosta w usunieciu ,odradzam jerzdzenie po gararzach w celu usuniecia usterki,nie warto spalicie wiecej paliwa i stracicie czasu ,jesli ktos nie ma kodu zaplonu to w serwisie renault wam sciagnom,koszt 120zl,no i zgranie kluczyka z samochodem bo central nie dziala po wbiciu kodów jesli ktos sobie je wbije sam tak jak ja to zrobiłem a jest to bardzo proste,zgranie kluczyka 80 zl,w swerwisie renault sam w szoku bylem ze tak tanio ,bo w zwykłym gararzowym warsztacie podpiecie do kompa kosztuje 70 zł a nie ma gwarancji czy znajdom usterke i czy jom usunom,jestmozliwosc wyciecia mobilajzera ale ja nie polecam wyciecia mobilajzera elekteyk kasuj od 500 do 700 zł wiec nie oplaca sie, kody wbija sie w przypadku komputera pokładowego manetkom wycieraczek przyciskiem do zmiany danych komputera pokladowego ,przycisk ma trzy kropki,i pedałem gazu jesli jest liczba kod np jest 6872 to wkładasz kluczyki przekrecasz tak by kontroliki sie tylko paliły nie odpalasz oczywiscie bo nie jestes w stanie i wciskasz pedal gazu i jesli jest liczba 4 to przyciskiem komputera pokladowego wciskasz go cztery razy i puszczasz gaz natepna liczba jesli jest 6 naciskasz pedał gazu i i sześc razy wciskasz przycisk komputera pokładowego i az wbijesz kod i zniknie napis serwis,odpalsz maszyne i mozesz jezdzic tylko nastepna kwestia zgrania kluczyka ale to juz serwis ,
Ładne autko,moze sie podobac ,i wyglada na młodsze jesli jest oczywiscie zadbane i mamy ładnom alufelge,nie wskazany wiejski tuning.
2.0 benzyna wystarcza do tego samochodu,ale zawsze moze byc wiecej,
Precyzyjnie pracuje,biegi wchodzom gładko ibez problemu.
dobry
dobra .
ok.
Co roku trzeba wymieniac filter przeciw pyłkowy bo inaczej spada wydajnośc klimy i wentylacji samochodu i parujom szyby,jesli to zrobimy i o tym nie zapomimy to jest ok.
sporo,naprawde jest ok,dobrze pomyslane wnetrze
Nie jest zle,da sie rozmawiac przez tel i słuchac radia przy wiekszych predkosciach.
Mogła by palic mniej ale za komfort i jak ktos lubi depnąc trzeba placic,cos za cos,trzeba sie z tym liczyc ja nie narzekam jesli ktos kupuje samocodzik z silnikiem 2 litry w benzynie i mysli ze bedzie palił 6 na 100 to niech kupi sobie matiza moze uzyska taki wynik.
Materjaly z jakich jest wykonane auto sa dobrej jakosci,mimo wieku nie widac na nich oznak starzenia lub scierania,przecierania,u mnie nie widac oznak rdzy byc moze dlatego ze auto nie bylo w zaden powarzny sposób mocno udwerzone,jesli komus wychodzi to oznaka jest ze autko bylo bite lub kiepsko zakonserwowane jest,ale raczej to pierwsze.
Drobiazgi jak w karzdym aucie ale naprwde drobiazgi i łatwe w naprwie nie wpływajace na jazde autem.
Nigdy mnie nie zawiodła,jak dotychczas,zawsze dotarlem do celu,ale cos za cos, jesli nie dbasz o lagune i nie wymieniasz czesci na czas,lub myslisz ze samo sie naprawi to musi cie zawiesc,wszystko ma swój koniec,podstawa to oleje nie jakies tam kiepskie tylko elf,najlepszy jest do tej marki,przedłuzanie jazdy na uszkodzonej czesci msci sie i puzniej mamy posty ze laguna tak sie psuje,i podstawowa sprawa czy przypadkiem nie kupiliśmy jakiegoś połamańca po wypadku lotniczym,wtedy musi sie psuc jesli jest złożony na sztuke.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I Hatchback 2.0 115KM 85kW
11,3