Ocena kierowcy - Renault Laguna I Hatchback

topek -> jak zawsze pozdrawiajacy email: topek@post.pl, 22 lat temu
Rok produkcji 1995
Renault Laguna I Hatchback 3.0 167KM 123kW 1993-2000 - Oceń swoje auto
Generalnie kochane autko. Trzyma sie swietnie drogi, jest niepozorna a duzo moze (juz sie paru przejechalo :-] ) Nastepne auto bedzie niemniej z automatem. Nie lubie wajchowac.
Wczesniej mialem Clio 1.4, teraz lagune, daje 5 bo niczym lepszym narazie nie jezdzilem :-]
Najgorszy element mojej lagunki, tzn sama skrzynia dziala ok, tylko przelozenia bardzo dlugie, trzeba sporo wajchowac (dluga droga przebywana przez dzwignie od biegu do biegu) :-]
:] Kupilem lekko obnizona, trzyma sie jak przyklejona, letnie kola to 215, zimowki 195
slupki boczne trzymajace przednia szyba bardzo duze i masywne, raz potracilem (potracilem to chyba za mocne slowo) w nocy kobitke lusterkiem bo jej nie zauwazylem, wlasnie z powodu zbyt szerokich slupkow.
5-, minusa daje za siedzenia, ktore moglyby byc troche dluzsze i zaglowek moglby sie wiecej wysuwac (mam 186), dorzucilbym jeszcze brak regulacji w pionie (tylko w poziomie mam), brak schowka na wysokosci kolan pasazera, auto to rocznik 95 wiec pierwsze modele poduszek byly duze, stad brak schowka
Klimatronik i wszystko jasne :-]
5- z tylu troszke wiecej miejsca na nogi mogloby byc
5- generalnie przy 180 km/h jest glosnawo, ale mam zamiar matami wylozyc auto
No coz spalanie: miasto: ok 14 litrow, trasa: przy predkosci 120 km/h okolo 7,5 litra, przy 160 okolo 10 l Ceny czesci rozne, nowe w ASO wiadomo ale to wszystkich marek dotyczy.
Kupilem ja za smieszne pieniadze wiec 6 powinna byc wlasciwie
Odkad kupilem (przejechalem ok 6000 km) Mam tylko pocenie sie silnika olejem (zaden wyciek) Antena na dachu przepuszczala wode i zalala centralke od pilota i immobilajzera. Pomogla suszarka i uszczelka pod antene
Narazie jezdzi :-]
Renault Laguna I Hatchback