Lista ocen Renault Laguna III Grandtour 2.0 dCi 175KM 129kW 2007-2011 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Koreki4
Grandtour 2.0 dCi 175KM 129kW
Spalanie? Jak pisałem, 8,5l/100km,ale ja jeżdżę codziennie 200km/h,wiec wydaje mi się dość ekonomiczne to auto. Poza tym, gdy już trzeba coś robić, to nie jest aż tak drogo (servisuje auto w autoryzowanym serwisie). Polecam jedynie oryginalne części, bo często auto nie chce przyjąć zamienników. No i olej, jest też nie najtańszy, bo to 5w30 niskopopiolowy (nie radzę kombinować, chyba że ktoś lubi remonty silnika).
~krzyhoo
Grandtour 2.0 dCi 175KM 129kW
Jeżeli chodzi o zużycie paliwa to póki co średnio 7.5l/100km. Sposób mojej jazdy oceniam jako dynamiczny. Wiadomo, że chciałbym aby Laguna paliła 3l/100km ale przecież moc silnika z powietrza się nie bierze. Przy zakupie miałem pełną świadomość zużycia paliwa i przy tych parametrach silnika i skrzyni biegów (A/T) w pełni je akceptuje.
~QshaQ
Grandtour 2.0 dCi 175KM 129kW
Paliwa żre, bo ma co. Części kupuję drogie, bo wolę lepsze... to znaczy że to nie jest tanie auto, ale wcale nie miało takie być.
~QshaQ
~DAWID