Ocena kierowcy - Renault Laguna III Hatchback

Silnik 2.0T 16v 170KM 125kW
Rok produkcji 2010
Renault Laguna III Hatchback 2.0T 16v 170KM 125kW 2007-2011 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Praiwe wszędzie wystawiam ocenę "dobrze" bo nie jest to mercedes czy bmw i wiem, że można lepiej, ale nie wiem czy za takie pieniądze i to mój najlepszy samochód do tej pory. Auto fajne, w odbiorze nie "francuskie" - wszystko działa, jest w miarę sztywne, jeździ fajnie, lepiej niż civic... Generalnie polecam niezdecydowanym.
mały silnik z turbo jeździ lepiej niż maly silnik bez turbo, ale szału nie ma, nic nie urywa, pozwala sprawnie się przemieszczać, zawsze można go trochę zcipować... za kołnierz nie wylewa, ale za to fajnie się tym jeździ. mam auto od 5tyś km, przebiegu 30 tyś.
jest to automat starej daty, myśli wolno, ale daje radę. nie jestem rozczarowany, wiedziałem jak będzie działał. Auto z tą skrzynią ma do setki około 10 sekund, civic miał 8,5, o ile udało się wrzucić dwójkę...
odpowiedni dla mocy i masy, bez uwag
z przodu fajnie, z tyłu mniej, bagażnik taki se, widoczność okej, bez zastrzeżeń, jest tak, jak powinno być.
nie za dużo guzików, ja mam sterowanie radiem przy kierownicy, obsługa w miarę prosta
fajnie grzeje, fajnie chłodzi, temperatura regulowana od 16 stopni - to się przydaje zimą kiedy jeździmy w kurtkach. Regulacja co 1 stopień, za to minus, civiv dwa pokolenia w tyle.
jak wyżej, tył ratują podnoszone fotele przód, w ów czas można pod nie wsunać stopy i jest full miesjca.
cichutko i miło
kupujesz tanio, gaz do tego jest w cenie okej, jeździsz trochę drożej, poza spalaniem nie mam wydatków
tanie w zakupie, drożej w eksploatacji (spalanie), i tak polecam
jeszcze nie mam
jeszcze nie mam