Lista ocen Renault Laguna III (26)

~Mateusz
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Typowo po dużym mieście jeżdżę bardzo rzadko, trudno powiedzieć ile by wtedy spalał. Jeżdżę po wioskach od czasu do czasu trasa i średnie spalanie w takim cyklu 5,3 l/100km. Ostatnio jechałem w trase 200 km, co jakiś czas przejeżdzałem przez miasteczka, 4 dorosłe osoby, 40st upał więc klima na maksa i spalanie 4,8 l/100 km. Czasami jeżdżę 31 km prostą drogą krajową do mojego miasta powiatowego i komputer na tym odcinku pokoazuje średnie... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Suchy
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Po prostu brak Wad, i do tego DPF, który ma 5 wtrysk sam sie oczyszcza i jest calkowicie bezawaryjny! Jestem naprawdę w szoku ta Laguna jest zupelnie inna niż jej poprzedniczka, wszystko poprawili.
~easy265
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
silnik dla mnie wystarczający, wciska w siedzenie jest naprawdę dobrze (Silnik)
~dudus
~tom_198
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Zobaczymy jak będzie z niezawodnością narazie 12 tys km. Z jedną wizytą w serwisie (objaw bicie na kierownicy - wymianie uległy tarcze i piasty). Koszt GWARANCJA na szczęście. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Rafał
bez wad
~PROMEN
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
SILNIK BARDZO DYNAMICZNY I ELASTYCZNY WIĘCEJ NIŻ WYSTARCZAJĄCY ( 110 KM JEST NAPRAWDĘ) POLECAM (Silnik)
~adam
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Autem przejechałem 10.000 km oszczędności zero myślałem że będzie lepiej trasa mieszana. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Tomek
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Ogolnie auto naprawde potrafi zadowolic, komfort jazdy wysmienity
Dziennik kosztów dla Renault Laguna III
7,2
11,0
~Norbi
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Jak na tą pojemność silnika, jest dobrze. Dla chcących jeździć szybko polecam jednak 2.0. (Silnik)