Lista ocen Renault Laguna III (163)

~maciej_kosielski
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Niezawodny, bezawaryjny i bardzo wygodny samochód.
~weracruz
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Swietnie auto, ktorego najwiekszym problemem, są legendy ludowe dotyczace laguny 2. Tymczasem, samochod jest super. Dlaciekawskich link do nowego testu adac wktorym laguna 3, zajmuje 2 miejsce. http://tinyurl.com/dh6pox Za ceny po ktorych mozna kupic L3 naprawde warto.
~l_darek@onet.eu
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
bez zarzutu, nie szaleję na zakrętach, ale to auto naprawdę mocno trzyma się drogi.Hamulce naprawdę zaskakują skutecznością koniecznie zapinać pasy bo z tylnego rzędu siedzeń leci się jak TU 154. (Układ jezdny)
~Szymon k. Wrocławia
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
bardzo fajny, duży, piękny w środku wóz z dobrym silnikiem diesla z 3 letnią gwarancją, na razie niezawodny, pewne braki miejsca z tyłu
~Łukasz
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Kupiłem Renault w sumie bardziej rozumem niż sercem, po ponad roku użytkowania mogę powiedzieć, że nie żałuję. WADY: - wibracje silnika na jałowym biegu 800 obr przez co kabina wpada w wibracje - trzeszczą plastiki - łuszczy się skórzana kierownica - za mało schowków (nie mam gdzie telefonu trzymać) - audio co z tego, żę mam zmieniarkę na 6CD jak nie ma wejścia USB na pendrive z MP3kami? - wnętrze mogło by być troszkę większe jak na...
~Rafał
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Jak ktoś się pogodzi ze spalaniem to polecam to auto.
~agromag
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Auto super wyposażone istna limuzyna , bardzo sprytne i co najważniejsze oszczędne.
~marekplu
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Zdecydowanie najlepszy samochód, jakim jeździłem. Jedyne, co czasem irytuje to okazjonalne trzeszczenie z różnych miejsc deski rozdzielczej (choć niektórzy twierdzą, że nic nie słyszą).
~peter
11,0
3,8
~marcin_chruślak
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Auto mam około roku czasu, zrobiłem nim 15 tyś km , raz w trasie pękła rura turbo( 750 zł ). Silnik 2.0 dci średnie spalanie około 8l, trasa do 110 km/h ( 6l) jazda auto stradą od 8-9 L i nie chce mniej. Auto komfortowe, choć nie lubi poprzecznych nierówności, przy wyższych prędkościach dość nerwowe . Jakoś wykończenia na przyzwoitym poziomie, na obecną chwilę nic nie trzeszczy , brak oznak zmęczenia materiału prócz miękkiego fotela kierowcy.