Lista ocen Renault Laguna III (446)

~Kris
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
silnik rewelacja, pełna \"kultura\" i super cichy - wzorcowy pod tym względem. Nie widzę lepszego silnika na rynku. (Silnik)
~DYLAN
Grandtour 2.0T 16v 205KM 151kW
Silnik rewelacja podatny na chip tuning, u mnie jest teraz 240km i 370 nm i sprawdza się super żadnych problemów ze sprzęgłem dwumasem jak na ten przebieg jest ok (Silnik)
~Jan
Grandtour Phase II 2.0 dCi 130KM 96kW
Super. Zrobiłem prawie 100tys km w 3 lata, i żadnych usterek i awarii. Silnik bajka, cichy i elastyczny, nie klekota jak jakaś insignia. Łańcuch rozrządu nie do zdarcia, nie jakiś pasek. Podobno 700tyskm bez dotykania może przejechać. Sprzęgło oryginał, serwis twierdzi że wymiany to rzadkość, do 400tys min pojezdzi. Ale znam takich co twierdzą że tylko niemieckie, a sami tylko po warsztatach krążą. 2,0dci to najlepszy diesel o tej pojemności....
~Piotrek
Hatchback 2.0T 16v 205KM 151kW
Ogólnie oceniam samochód bardzo dobrze. Jedynie co morze denerwować to skrzypiące lusterka podczas chowania się.
~Suchy
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Po prostu brak Wad, i do tego DPF, który ma 5 wtrysk sam sie oczyszcza i jest calkowicie bezawaryjny! Jestem naprawdę w szoku ta Laguna jest zupelnie inna niż jej poprzedniczka, wszystko poprawili.
~żołnierz
Hatchback Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
kupiłem 2 letnie auto od 1 właściciela z przebiegiem 35 tys km. wygląd ,jakość wykończenia i ergonomia dużo fajniejsze niż w passacie czy avensisie a przy tym lepsza cena.
~mirciob
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Jedyny mankament (jak na rok użytkowania) to brak schowków w kabinie oraz trochę mało miejsca na nogi z tyłu :)
~Piotr
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
5 i 6 wymaga trochę wiosłowania ale nie stwarza to problemu (Skrzynia biegów)
~tilf
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Świetnie ws z silnikiem nie ma sie do czego doczepić. (Skrzynia biegów)
~Lukaas
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Bardzo dobre auto rodzinne. Niezawodne, komfortowe, bez problemów z korozją. Łatwo znaleźć zadbaną sztukę z dobrym wyposażeniem. Stosunek ceny aut używanych do rocznika jest genialny. Jeżeli szukasz Laguny, zdecydowanie polecam rozejrzeć się za autem z systemem 4control. Jest to coś, czego brakuje u konkurencji i daje sporo frajdy podczas jazdy,