Ocena kierowcy - Renault Latitude

Rok produkcji 2012
Okres użytkowania: 5 lat
Renault Latitude 2.0 16v E85 140KM 103kW 2011-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : Niższe spalanie niż w katalogu
Jeżdżę od nowości . Bardzo dobry samochód ! Zrobiłem 100000 w 5 lat. Ma wszystko co potrzeba w takiej limuzynie a kupiłem w salonie Nazaruk Renault w Lublinie w cenie Megane . Takie tam mają rabaty ! Cichy komfortowo resorowany i nie pali tyle co pisze w instrukcji ! Po 5 latachjezdzenia mogę coś na ten temat powiedzieć . Nigdy w miescie nie spalił powyżej 10 litrów . Na trasie do 130 km 8 L . Co bym poprawił ? Bardzo denerwująca jest słabo świecąca lampka sygnalizująca działanie klimy ! Nie wiesz czy juz włączyłaś czy nie ! Miękkie prowadzenie ( trzeba się przyzwyczaić ) , boczne podmuchy kołyszą nadwoziem. A tak reszta to jest super. Jak kupisz i wsiądziesz i klapnięte dzwiami to patrząc po kabinie poczujesz się u Siebie. Teraz jeżdżę także nową Megane , jest fajna , zbajerowane ale jak przesiądę się do Latituda to czuje ten komfort choć ta dalekowschodnia linia nadwozia nie przekonuje mnie do dzis , po tylu latach. Do zobaczenia na trasie !
Pali mniej niż w katalogu ! Nie wiem kto dopuścił do takiego zawyżenia spalania .
Ok
Trzeba trochę potrenować jazdę tym samochodem to nie Pasat w prowadzeniu ale jest ok
Wypas
Wieje mrozem jak trzeba
Super
Super tanio
Bardzo korzystny zakup
Lampka sygnalizacyjną klimy mało widoczna w upalne dni
Brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16v E85 140KM 103kW [l/100km]