Ocena kierowcy - Renault Megane I Coupe

doniu, 19 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 110KM 81kW
Rok produkcji 1999
Renault Megane I Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW 1999-2003 - Oceń swoje auto
liczac wyposazenie cene i osiagi to dobry wybór procz peznych mmkamentów tego modelu.
Silnik pracuje dobrze.Tylko powyzej 3000obr/min robi sie głosny.W zasadzie powyzej tych obrotów jest zwawy.ponizej 3000 troche ospały.
Przełozenia sa dobrane prwidłowo ale mechanizm zmiany przyponina mieszanie w misce z bilami.Mam skojarzenia ze pobnie dzialajacy mechanizm ma polonez.Nie czuc kiedy bieg wchodzi i skoki sa strasznie długie.
zalezy kto co lubi.Do jazdy spokojnej jest supre wygodny.nie czyc za bardzo drogi.Ale jak sie chce wykorzystac dynamike silnika a moc motor ma całkiem przyzwoita to zawieszenie juz jest za słabe.Za miekkie.
Do tyłu fatalna.niedawno przy cofaniu przejechałem dzieki tej widocznosci motorek.rdze zamontowac system parkowania.ja zrobie to niedługo.
dobra prócz tego jak wsiadaja wysokie osoby na miejsce pasazera to albo włanczaja swiatła awaryjne albo zamykaja auto.no i foele sa tak miekkie ze nie idze z nich wysiasc.Chyba ze za pomoca wyciagarki.
PARUJACA PRZEDNIA SZYBA.TO JEST TRAGEDIA.NADMUCH TO CHYBA W OGÓLE NIE DZIAŁA.BO JAK DMUCHA TO I TAK NIC NIE USÓWA PARY Z TEJ SZYBY.nIE WIEM JAK JEZDZA INNI WŁASCICIELE mEGANE KIEDY NIE MAJA KLIMY.jA SOBIE TEGO NIE WYOBRAZAM.
Miekkie fotele za za bardzo.I wysocy pasazerowie włanczaja kolanami awaryjne albo zamykaja auto w czasie jazdy.
Dosc dobre nie słychac za bardzo drogi tylko silnik powyzej 3000 to zaczyna wyc w kabinie.mam jeszcze forda fieste to do 4500 silnika nie słysze.
110KM/1600cm to b.db wynik.w miescie to ok8.5l/100 a trasa ok.7l/100mysle ze wynik jest w normie.
auto w zasadzie bezawaryjne prócz wymiany płynów explatacyjnych.
w pewnym okresie paliły sie cweki wysokiego napiecia.na wyscigi.która pierwsza.Ale była to wada fabryczna cewek.Po wymianie bez zarzutu.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 110KM 81kW [l/100km]

8,6