Ocena kierowcy - Renault Megane I Hatchback

MafiaTeam, 18 lat temu
Silnik 1.6 i 90KM 66kW
Rok produkcji 1997
Renault Megane I Hatchback 1.6 i 90KM 66kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
ogolnie auto mi sie podoba,jest bardzo wygodne materialy wykonczeniowe dobrej jakosci,wygodne fotele,dobre wyposarzenie:e.l,e.sz,c.z,wsp.kier,imobiliser, lakier metali,lusterka i zderzaki w kol.nadw.,itd.jest to wresja 1.6 RT.czasem cos sie popsuje ale tak to bywa w uzywanych autach,naszczescie sa to tzw.drobiazgi nie wymagajace duzych nakladow finansowych
niby 90KM ale czegos brakuje,przydałoby sie jeszcze pare koni i momentu obrotowego,dosc glosna praca na wysokich obrotach ale max speed to 200km/h:)
ma toche za dlugie biegi ale w koncu to nie jest sportowe auto.jak narazie bez awaryjna
zawieszenie jest wygodne,miekkie,przyjemnie sie prowadzi.jest 1 minus-szybko sie wybija przedni uklad,co jakies 6 miesiecy trzeba wymienic kilka drobiazgow z tym ze i tak po ok miesiacu bedzie slychac stuki:(
jestbardzo dobra
OK wszystko jest pod reka,czytelne zegary,materialy dobrej jakosci,plastiki troche trzeszcza na tych naszych dziorach hee..
szybko sie nagrzewa to + w zimie.dziala bez zarzutu
jest duzo miejsca dla kierowcy jak i dla pasazera.czasem mysle ze jest to auto wyzszej klasy:)
doskwiera szum wiatru pod podwoziem.oprocz tego jest OK
spalanie jest na przyzwoitym poziomie mozna nawet powiedziec ze na bardzo dobrym.auto pali ok 6.5l/100km przy predkosci 120km/h,nigdy nie przekroczylo 8l/100km w cyklu mieszanym pora zimowa:)
trosze siada elektryka(rozne drobne usterki),no i te przednie zawieszenie(tulejki itp.)
zalezy co kto rozumie pod pojeciem powazne uterki,dla mnie jest to wydatek kilkuset zł.ja naszczescie nie mialem takich usterek.raz pekl mi przewod od wspomagania w serwisie zaspiewali 900zł za niego ale znalazlem firme ktora regeneruje takie przewody praktycznie jest caly nowy:) no i kosz to 120zł:)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 90KM 66kW [l/100km]

6,9