Lista ocen Renault Megane I Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 1999-2003 (26) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
bardzo lekko sie prowadzi, nie jest tak toporna w porownaniu do niemieckich czolgów (przeciez VW to nie samochod,a szczegolnie golf po tuningu szpachlu :) ) Dość zwrotna jak na kombi. Komfort jazdy bardzo wysoki - samochód wręcz płynie
~Rafał
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bardzo miękki. Auto stoi dość wysoko, więc bez wahania zdecyduję się na twardsze obniżone zawieszenie (-3cm). Prowadzi się wystarczająco komfortowo, ale z racji miękkości bywa nieprzewidywalne. Po utwardzeniu powinno być dużo lepiej.
~Walgrad
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Pewnie nie uwierzycie ale auto mimo komfortowego zawieszenia doskonale trzymało w zakrętach. Podejrzewam że było to skutkiem szerszych i niższych opon jak w originale.
~tomek179a
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Ciągle sworznie na wahaczu do wymiany nie kupowałem najtańszych. Zawieszenie non stop robione jak nie łączniki stabilizatorów to łożyska. Po polnych drogach nie jeżdziłem.
~Sroqraf
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Układzik sprawuje się wyśmienicie. Po zimie wymieniłem wszystkie elementy zawieszenia (poza amortyzatorami), auto jeździ naprawdę przewidywalnie - tego właśnie wymagam :)
~Piotrek
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Wbrew panującym opiniom, że we francuzach leci często zawieszenie- dementuję to. Komfort jazdy zdecydowanie lepszy niż w popularnych ostatnio niemcach.
~Darek37
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dobrze tłumi nierówności jezdni lekko podsterowny .przetestowany po drogach Ukrainy z pełnym obiązeniem i kompletem osób na pokładzie
~wike
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
102 tys km - bez zadnych napraw, to jak na auto eksploatowane w terenie górskim czasami po polnych drogach i dziurach, załadowane to wynik bdb
~the_stig
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
jesli ktos nie jezdzil wczesniej meganem kombi to umrze ze strachu. ale jak sie przyzwyczaisz to dostrzezesz ze zawieszenie jest calkiem dobre
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
13,3
9,4
~deer
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Układ nie jest sportowy, ale mi to odpowiada. Słaba jazda na wprost, ale prowadzenie dość pewne.
Renault Megane I Kombi