Ocena kierowcy - Renault Megane I Sedan

Silnik 1.6 e 90KM 66kW
Rok produkcji 1999
Renault Megane I Sedan 1.6 e 90KM 66kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy
jako auto bardzo źle, jako środek transportu można powiedzieć że dobze, lepiej niż autobus nawet
1.6 8 zaworów, straszny muł, nieprzyjemny dźwięk, na jedynce i dwójce szarpie po puszczeniu gazu
Cała gałka lata, ciężko zmienia biegi (moje pierwsze auto miało automat więc sam fakt zmiany biegów mnie irytował)
nie wariowałem autem, jechał w sumie tak jak sie spodziewałem, duży minus że bardzo trzęsło w środku, bałem się o plomby
oceniam dobrze, ale w sumie po paru dniach jazdy każdym autem do każdego się da przyzwyczaić i wszystko widać dookoła
wszystko na miejscu, za dużo nie było do naciskania, ale to co było sprawiało się ok
tylko przednia szyba miała jakiś nawiew, a po paru minutach nawet w maluchu jest ciepło
powiedzmy ze zadowalająca jak na nie największe auto, na plus cała podłoga z tyłu płaska (bez tunelu po środku)
chałas taki że słabego seryjnego radia nie dało się słuchać już przy setce, zgłaszanie powodowało niemiłe trzaski głośników i tez lipa. silik chodzi bardzo głośno do tego wspomniane nieprzyjemne brzmienie, szum powietrza zabójczy dla uszu
nawet nie wiem ale raczej nie za dużo, przez trzy lata lałem kiedy trzeba było i jechałem dalej
bardzo dobra, potrzebowałem szybko taniego auta. w 2008 kupiłem rocznik 1999 za ok 4000 zł od znajomego (ostrzegał że to raczej proteza niz prawdziwe auto) i tak został ze mną przez trzy lata, robiąc swoją robotę kiedy potrzebowałem
drobiazgów nie było jak już coś to auto po prostu nie jechało
w ciągu trzech lat niezbyt intensywnego uzytkowania (wolałem do sklepu na piechotę niż tym autem) unieruchomiła mnie dwa razy pompa paliwa (raz na parkingu i raz na środku skrzyzowania) i raz zapłon (jakieś szczotki czy coś...)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 e 90KM 66kW [l/100km]

Renault Megane I Sedan