Ocena kierowcy - Renault Megane II Coupe

Joga82@o2.pl, 15 lat temu
Silnik 1.9 dCi 120KM 88kW
Rok produkcji 2005
Renault Megane II Coupe 1.9 dCi 120KM 88kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Naprawde brzytwa....
Dla mnie autko bomba o nietuzinkowym wygladzie, zrywne, ekonomiczne, wygodne, cała reszta okaże się podczas użytkowania. Zrezygnowałem z ASO naprawde nie ma sensu przpałacać wielu mechaników z dobra opinia radzi sibie lepiej niz serwisanci ASO do tego ceny za usługi ehhh to nie Niemiecki merc tylko francuz a oni o tym zapominaja. Za tę kaske obecnie nie ma nic lepszego na naszym rynku :)
Silnik 120KM spokojnie wystarcza, troszke głośny na wolnych obrotach ale jak to disel, idzie się przyzwyczaić bardzo szybko jesli ktos już miał diesla.
Nie ma się do czego przyczepić wersja 6-biegowa 6 tylko chyba na autostrade, biegi wchodzą elegancko bezproblemowo.
Na spoko drodze poprostu rewelacja, koleiny sie juz odczuwa może przez opony 205 ale daje radane na polskich drogach.
Spoko wszystko widoczne do tyłu ciut lepiej mogło by być ale naprawde nie ma sie co czepiać.
Ja osobiście w tym autku bardzo dobrze sie czuje siedzeniea bardzow ygodne wszystko w zasięgu ręki masa schowków, lusterko fotochrom naprawde extra spisuje sie w nocy.
Troszke się nagrzewa ale jak juz złapie temperaturke silnik to bardzo ładnie grzeje.
Jak juz pisałem dla mnie bardzo wygodne troszake mało miejsca z tyłu ale jak bym jezdził z rodzina i takie tam to bym kupił 4 drzwiówke i w kombi. Bardzow wygodne fotele.
Troszke głośny silnik na biegu jałowym w środku odczuwalne wrażenie że duży diselek jest pod maską problemik znika po ruszeniu autkiem :)
Ja mam noge ciężka przelotowe pędkości wysokie. Duzo jazdy w koło komina, po wizycie na stacji paliw miłe uczucie :) bo małe spalanko :)
Auto ma dużo elektryki więc wiadomo może sie coś psuć mi osobiście jeszcze nic nie nawaliło poza opuszczaniem lewej szyby nie wiem chyba silniczek siadł. Pozatym wszystko chodzi nic jeszcze sie nie stało.
Jak do tej pory wszystko ok tylko leje paliwko i smigam :)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 dCi 120KM 88kW [l/100km]

6,2