Lista ocen Renault Megane II Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW 2002-2008 (46) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ziomooo
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Za wentylację daje tylko 3, mam wrażenie że latem chłodniej jest z tyłu samochodu niz bezpośrednio przed nawiewem, być może tak jest w każdym aucie, rzadko siedze z tyłu....czasem głosno chodzi wentylator ogrzewania, dając metaliczny dźwięk, jest to juz swojego rodzaju defekt, np: w VW pojawienie czegoś podobnego nąstąpiło po 160tyś km.
~kopiboy@wp.pl
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
ze 3 minuty w mrozy styczniowe i juz leci cieple powietrze, po paru kilometrach mozna juz miec saune. klima mniej wiecej tak samo ale jak w kazdym aucie zeby oziebic wnetrze na prawdziwych upalach ze 7 km trzeba jechac. ale za te pieniadze to jest fantastyczne
~renault_megane
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Po wymianie termostatu w zimie mega szybko ciepło w środku, klima również daje radę. Co najważniejsze działa, nie dziurawa i od kupna od handlarza tak było. Taki prezent od niego dla mnie:)
~xyz
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
bardzo dobra - nawet przy wielkim mrozie - cieplutko i przytulnie - szyby nie parują pod warunkiem że filtr przeciwpyłkowy jest wymieniony na nowy lub usunięty z auta.
~mk_nowy
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Poza parującymi szybami na postoju nie mam się do czego przyczepić. Wentylator cichy nawet na 3 biegu. Wnetrze dosc szybko sie nagrzewa.
~Przemek Gadomski
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
W czasie deszczu mocno parują szyby. Włączenie nawiewu za bardzo nie pomaga. Ale do tego przydaje sie klimatyzacja. Najbardziej parują tylne szyby.
~TV
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
znam tańsze samochody o lepszym rozwiązaniu tego problemu, pojawiły się wibracje elementów deski przy pracy dmuchawy na 2 biegu przy nawiewie na szybę
~Piotr1966
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Nie mam co prawda klimy ale w lecie nie jest tak żle. Sprawna wentylacja. Ogrzewanie dość wydajne szybko nagrzewa wnętrze.
~Paweł FZ
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Bardzo szybko się nagrzewa zimą, a latem klimatyzacja (u mnie manualna) również działa bardzo sprawnie.
~kamil
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
niestety w mojej reni nie zamontowano filtra kabinowego i wszystkie smieci z wentylacji fruwaly po aucie
Renault Megane II Hatchback