Ocena kierowcy - Renault Megane II Kombi

ROB, 19 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 115KM 85kW
Rok produkcji 2004
Renault Megane II Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Jak na razie jest super, jeżeli tak będzie w przyszłości to z czystym sumieniem będe mógł powiedziec, że to auto moich marzeń.Śliczna linia nadwozia (głownie to decydowalo o zakupie) z duszą wewnątrz.Z tego auta po prostu nie chce się wysiadać.Czasem sam jeżdżę tylko dla przyjemności, bez celu.Na pewno są auta bardziej niezawodne jak np.Audi ale ładniejszego w moim odczuciu nie znajduje, no może Volvo ale to inny pułap cenowy.Mój znajomy kupił Peugeota 307 kombii, kiedy zatrzymuje sie kolo mojej Megi to tak jakby koń pociągowy stanął obok "araba".Decyzji o zakupie nie żałuje i każdemu Grandtoura polecam, bo czasy solidnych popularnych niemieckich aut to już przeszłość, wystarczy szczerze porozmawiać z servisantami VW czy Mercedesa
Jest to Grandtour, a mimo to samochód żwawo się zbiera i bardzo cichutko pracuje
Na razie, bo jeszcze nie wiem jak się będzie zachoeywał pod pełnym obciązeniem
Nie widac przodu, a i do tyłu tak sobie ale tak jest chyba we wszystkich kombii
Jest super silnik szybko się nagrzewa a automatyczna klima dziala bez zarzutu
Z przodu przeciętnie, ale z tyłu wśród kompaktów lepszy jest tylko Golf i Stillo, naprawdę jest dużo przestrzeni szczególnie na nogi. Ktoś na forum napisał, że z tyłu jest mało miejsca nic prostszego jak porównać z innymi samochodami a ja to przed zakupem Meganki zrobiłem
Na biegu jałowym auta prawie nie słychać podczas jazdy też jest super
Automatyczna klima ,radio z CD, pełna elektryka za 67000 zł jak dla mnie doskonale
Na gwarancji wymieniony tylny przeciekajacy klosz i poprawienie mocowania spreżyny z przedniego zawieszenia
Żadnych jak na razie nie było

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 115KM 85kW [l/100km]

7,1