Ocena kierowcy - Renault Megane II Kombi

blair25, 13 lat temu
Silnik 1.5 dCi 100KM 74kW
Rok produkcji 2004
Renault Megane II Kombi 1.5 dCi 100KM 74kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Hamulce igła, nigdy nie powiem, ze są złe, bo są rewelacyjne pod każdym względem
Nie mogę powiedzieć, że jest dobrze, bo do końca nie jest, nie mogę powiedzieć, że jest źle, bo przez rok auto jeździło bez zarzutu, a kupiłam je z duzym przebiegiem. Serwisowane do końca w autoryzowanym serwisie Renault, mimo to krwi mi napsulo co niemiara
Silnik pracuje miarowo, nie jest bardzo głośny, przyjemny \"klekot\"
bywają momenty, że coś gdzieś czuć w przekładni biegów, ale ogólem nie ma zastrzeżeń
Bez większych zastrzeżen, chociaz jak na polskie drogi zawieszenie dośc delikatne
bez zastrzeżen, w aucie widac wszystko i wszędzie
Nie mam zastrzeżen
Jak na diesel, szybko się nagrzewa i daje przyjemne ciepło, klimatyzacja jak zawsze bez zarzutu
jak na małe kombii, ma dużo miejsca i z przodu i z tyłu, dodatkowo fotele z isofix to coś wspaniałego dla posiadaczy malych brzdąców ;)
zawsze mogłoby byc lepsze, ale nie ma co narzekac
Zużycie paliwa rewelacyjne, ale ceny części, które w większości dostepne tylko na zamowienie, ewentualnie tylko w serwisie Renault, makabra!
Za te pieniądze klasa samochodu bardzo dobra, komfort jazdy, wyposażenie, gadżety i elektronika, ale awaryjnośc szybko rekompensuje portfelowi to co zaoszczędziliśmy
czujniki cisnienia w kołach-drobiazg a potrafi wyczyścic portfel i nerwy.
Od EGR po turbine, jak nie jedno, to znowu elektrozawór, zdecydowanie negatywnie

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 100KM 74kW [l/100km]

5,6