Ocena kierowcy - Renault Megane II Sedan

MS, 20 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 115KM 85kW
Rok produkcji 2003
Renault Megane II Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Auto SUPER, ale firma RENO i jej ASO to qpa do kwadratu !!!! po 20.oookm zauważyłęm że na krawędziach moje opony są niemal zdarte, pojechalem do ASO sprawdzono mi zbierznosci i geometrię, niby wszystko ok i podobno wina mojego stylu jazdy, ale po 30.oookm opony na krawędziach były neimalże łyse !!!!! a auto na nich na deszczu żle zaczeło sięprowadzić, znów wizyta w ASO i znów zapeniwnie że z autem wszystko ok, ze to moja wina lub kolejin, i z łysymi oponami wygoniono mnie na ulice !!!!!!! pojechałęm więc do CentrumAutoDiagnostyk i co ?!?!? Geometria kół TOTALNIE SPIER,,,NA!!! po kontakcie z kilkoma uzytownikami Mehane II (szczegolnie wadę widać na felgach 17 calowych) okazało się że każde auto tak się zachowuje i wszędzie ASO wykręca się sianem!!! aż cztery auta pojechały ze mną do CAD i każde miało złą geometrię!!! z tymi papierami we czwórkępojechaliśmy do RenoPolska i tam Pani dyrektor od reklamacji, przyjeła każdego z nas i mają przed nosem niezbite dowody złej geometri przyznała że Reno wypuściło serię aut z wadliwą geometriąkół fabrycznie, że zostanei to naprawione i zwrócone koszta nowych opon !!! ALE CO ZA BEZSZCZELNOŚĆĆ RENO ZAMIAST POWIADOMIC UZYTOWNIKOW AUT O ZAGROŻENIU MILCZY A ASO WCISKA SIANO o poprawnosci zawieszenia !!!!!!! gdy mial czasi pienadze wytoczyl bym im za to sprawe, a auta Renault, mimo ze Megane II swietna, nigdy juz nie zakupie !!!!!!! a ocena z mojej pierszej na 4,5 spada az tak nisko !!!!!
czytaj całokształt w celu wyjasnienia.
ok
czytaj niżej.