Lista ocen Renault Megane IV Hatchback 5d (60)

3,5
~maszekto
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Ocena po 30 tyś , wizualnie autko nadal piękne ,natomiast pojawiły się już problemy ....R-LINK zaczyna szwankować i nie łączy się z telefonem, kiepskie spasowanie klapy bagażnika dwie poprawki w ASO , piszczący układ hamulcowy ...podejście gdyńskiego ASO do problemu skandaliczne (ten typ tak ma ) .....
2,7
~szym
Hatchback 5d 1.3 TCe 115 FAP 115KM 85kW
Mocno niedopracowany samochód. Spod pedału sprzęgła dobiegają różne dziwne stuki i dźwięki, szczególnie n 1-2-3 biegu. Producent nie jest sobie w stanie z tym poradzić, serwisy nie mają dobrych pomysłów na naprawę.
~Arkadiuszz
Hatchback 5d 1.3 TCe 115 FAP 115KM 85kW
Dynamiczny i oszczędny ,spalanie w granicach 5-6 L na 100 nawet w mieście. Bagażnik wystarczający na 2 walizki podróżne dla mnie w sam raz :) Przy dużych prędkościach dobrze wyciszony , można mieć wątpliwości co do materiałów wewnątrz natomiast jest dużo przestrzeni i przydatnych schowków
2,2
~Jan
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Wół. Niby 115 koni a zbiera się jak osioł na emeryturze (Silnik)
~Dariusz
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Samochód najładniejszy w swojej klasie, bardzo komfortowy, świetne wyciszenie, miękkie materiały, świetne siedzenia,
~fan
Hatchback 5d 1.3 TCe 100 FAP 102KM 75kW
Przez 10 lat miałem Megane II teraz przesiadłem się w ten nowy samochód z nowym silnikiem. Muszę stwierdzić, że komfort jazdy lepszy, przyśpieszenie super a reszta...na razie za krótko użytkuję /3 tygodnie :(/
4,1
~Kacper
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Zbyt duże! Wcześniej jeździłem volvo c30 z silnikiem 2.0 136 km i w mieście spalał około 2 - 3 litry mniej. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Andrzej
Hatchback 5d 1.3 TCe 115 FAP 115KM 85kW
Silnik rewelacyjny. Mała moc a jednak bardzo dynamiczny. Nie ma turbo dziury, ciągnie równo i cicho. (Silnik)
~Karol1k7
Hatchback 5d 1.3 TCe 115 FAP 115KM 85kW
Za te pieniadze? Przeciez to nie kaudi, czy be em wu (Wyciszenie)
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Bardzo dobre wrażenia,idealny silnik co do masy pojazdu, wysoka kultura pracy w tej klasie jak najbardziej odpowiada.
Renault Megane IV Hatchback 5d