Lista ocen Renault Megane IV Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW 2016-2018 (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MZ
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Podoba mi się regulacja lędźwiowa fotela kierowcy. Jak na tą klasę - jest naprawdę świetnie. Mam ponad 1,80 więc auto jest dla mnie idealne. Miłe zaskoczenie co do podłokietnika - tak jak w jednym z moich aut premium reguluje się go do przodu i do tyłu. Plus za ogromne schowki w drzwiach - wreszcie mogę podróżować z butelką wody bez obaw, że przy otwarciu drzwi mi wypadnie. Schowek pasażera w konsoli jest również ogromny i ergonomiczny. W...
~Domestos
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
irytują mnie funkcje elektroniczne wyświetlacza "rozsiane" po całej tej klawiaturze, (np. wprowadzanie numeru telefonu na wyświetlaczu to klęska). Wprowadzanie do wyświetlacza nie jest intuicyjne. Zestaw głośnomówiący BT wyłącza się po wyjęciu kluczyka i przerywa trwające połączenie. Zestaw ściąga za to telefon na ponad 15 m. więc podczas podchodzenia do samochodu, głos przełącza się z telefonu do auta sporo za wcześnie (super sprawa...
~Davidien78
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Pod tym względem ok, czytelne rozmieszenie przycisków na kokpicie, pojemny schowek i duże kieszenie w bocznych drzwiach. Fajne lampki wewnętrzne dobrze oświetlają kabinę. dobra i duże daszki przeciwsłoneczne. Radio za pomocą Bluetooth dobrze współpracuje z telefonem. Wszystko jest w miarę pod ręką. Na minus radio, taka ciosana czcionka wyświetlacza, oraz słaba jakość dźwięku.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Wszystko co potrzebuję w tym samochodzie jest "pod ręką" - może dlatego, że z całym rozmysłem zrezygnowałem z tabletu, który mógłby (?) rozpraszać uwagę kierowcy podczas jazdy. Mam już "swoje" lata i doświadczenie za kierownicą - jestem "tradycjonalistą", więc tablety w samochodzie pozostawiam młodzieży, która przepada za takimi bajerami :)
~Marek
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Łatwy szybki dostęp do najważniejszych funkcji, na plus przyciski do klimatyzacji gdyż w wersji z 8,7' wyświetlaczem trzeba szukać na ekranie co jest podczas jazdy rozpraszające
~maszekto
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
jedyny minus to obsługa zmiany radia,malutkie pokrętło pod kierownicą ,reszta świetnie ,tablet na środku również po mimo obaw okazał się genialną zabawą
~tomekl82
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Całkiem dobrze to wygląda. Sterowanie szybami mogłoby być w lepszym miejscu żeby nie trzeba było bardzo cofać ręki. Poza tym jest OK.
~Jam
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Wszystko na swoim miejscu. Na duży plus dostępne pokrętła i sterowanie system multimedialnym.
~pawel182
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Ergonomia jest na wysokim poziomie. Wszystko jest proste i na swoim miejscu.
~Rozczarowany
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Wszystko dość intuicyjne .
Renault Megane IV Hatchback 5d