Lista ocen Renault Megane IV Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW 2016-2018 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Wszystkie moje dotychczasowe auta były nowe, jednak tym razem wybierałem samochód przez miesiąc, porównując/konfigurując interesujące mnie modele zarówno w komputerze, jak i podczas jazd próbnych. Chciałem mieć auto "skrojone" dokładnie pod moje potrzeby, bez zbędnych bajerów i wodotrysków. Cena była na drugim miejscu, więc nie musiałem się nią kierować. Jednak przy tym wyposażeniu i jakości wykonania które wybrałem, porównywalne...
~MZ
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Jak napisałem na początku, za cenę bazową dostajemy świetnie zaprojektowany i wygodny samochód z klimatyzacją. W dzisiejszych czasach auta różnych marek są do siebie bardzo podobne - Renault Megane IV jest ciekawie i oryginalnie zaprojektowane, ma sportowy charakter no i te światła, chyba nigdzie nie znajdziemy ładniejszych świateł. Ze wszystkich hatchbacków podobnych marek jest to najlepiej zaprojektowany samochód.
~tomekl82
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Kupiłem na wyprzedaży więc dla mnie cena jest OK. Jakbym miał płacić cenę katalogową to bym się dłużej zastanawiał i pewnie wybrałbym coś innego. Głównie ze względu na przestrzeń z tyłu i dostęp do bagażnika. Jak ktoś ma małe dzieci i wozi wózek to powinien to dobrze przemyśleć.
~Domestos
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
dobrze wygląda to tylko dzięki zestawieniu z konkurencją i ogólnie horrendalnym cenom. Obecnie auta są absurdalnie drogie, bardzo drogie lub drogie. To auto z pewnością tanie nie jest.
~pawel182
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Według mnie jeden z lepszych samochodów w klasie jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny oraz wielkości auta, które otrzymujemy.
~Rozczarowany
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Megane kusi nowoczesnym wyglądem niestety technicznie nie jest dobrze lepiej trochę dołożyć i kupić np sprawdzonego Leona
~Jam
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Ciężko znaleźć auto z takim wyposażeniem w tej cenie pr y utrzymaniu dobrej jakości.
~Marek
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Za w miarę przystępną cenę dostajemy solidny samochód z dużą ilością udogodnień
~Davidien78
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Ciężko powiedzieć, cena nie była zła ale jakością jestem trochę zawiedziony.
~Artur
Pozytywnie