Lista ocen Renault Megane IV Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW 2016-2018 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Układ kierowniczy precyzyjny, wspomaganie b.dobre, zawieszenie i amortyzacja bez uwag, komfortowa jazda po ekspresówce, dobre trzymanie w zakrętach na drogach lokalnych. Samochód wyposażyłem w opony całoroczne Michelin Crossclimate+ , ale na razie nie było możliwości przetestowania ich w warunkach zimowych. Na mokrej drodze spisują się b.dobrze.
~MZ
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Bardzo duży plus za wspomaganie kierownicy, które dostosowuje się w zależności od sytuacji. Na postoju i przy wolnej jeździe łatwo obracać kierownicą - przy szybszej kierownica robi się bardziej precyzyjna. Lubię francuskie auta za miękkie zawieszenie i tak też jest w tym przypadku (częściowo to też wynika z opon 205/55/R16).
~Marek
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Wspomaganie kierownicy działa bardzo dobrze, lekko na parkingu, a podczas szybszej jazdy stawia większy opór co mi się bardzo podoba, dobrze czuć samochód. Zawieszenie komfortowe, dobrze trzyma na zakrętach.
~Domestos
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
daleko mu do Focusa. Raczej nie jest przesadnie sportowe, ani nadzwyczajnie rewelacyjnie komfortowe, jednak do tych prędkości (poniżej 120 km/h) w zupełności wystarczające. Podróż jest przyjemna
~Davidien78
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Miękki, za miękki. Fajny przy spokojnej jeździe, dobrze tłumi drgania. Ale przy szybszej jeździe w zakrętach nie mam do niego takiego zaufania jak wcześniej miałem do Forda Focusa.
~Artur
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Prowadzi się bardzo dobrze przy tym silnikuz ale podjerzewam, ze przy wyzszych predkosciach jezeli silnik by na to pozwalał nie byłoby tak kolorowo
~Artur
~tomekl82
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Nie mam zastrzeżeń, chociaż moje poprzednie samochody prowadziły się nieco lepiej. Różnice nie są duże, ale jednak...
~Rozczarowany
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Przy 10 tyś pojawiły sie pierwsze stuki wymiana min drążków i wahacza (luzy na wahaczu)
Dziennik kosztów dla Renault Megane IV Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
~pawel182
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Prowadzi się bardzo dobrze. Układ kierowniczy jest precyzyjny i dobrze dobrany.
Renault Megane IV Hatchback 5d