Lista ocen Renault Modus (44) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł Prokop
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Łożysko podporowe półosi - wymiana przy 60 tyś. koszt naprawy 1700 zł Wycieki oleju z silnika już przy 40 tyś Wymiana czujnika cofania przy 22 tyś. Uszczelka przyszybowa wymiana przy 40 tyś. Światła przód: Palące się ciągle zarówki świateł mijania H7 w okresie październik 2004 - czerwiec 2007 lewe 4 wymiany , prawy 5 wymian. Brak możliwości własnoręcznej wymiany. konieczna wizyta wserwisie. Koszt wymiany 145 zł za jedną zarówkę! Żarówki...
~PT
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
Mój Modek przyjechał z Francji, oczywiście był uderzony. Trudno powiedzieć, czy to na skutek tego zdarzenia, czy też z innego powodu, ale +/- miesiąc po zakupie zaskoczył mnie niewielkim wyciekiem z chłodnicy. Chłodnica została naprawiona, a poza tym, aż trudno uwierzyć - nic więcej się nie dzieje, a auto jest eksploatowane dość intensywnie.
~maroman
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Odradzam ´full wypasione´ wersje. El. szyby, lusterka i klima w tym aucie calkowicie wystarcza. Dlatego moge polecic wersje ALIZE , ktora ma to w cenie i radio z CD tez. Jest to wystarczajace minimum do komfortowego i bezstresowego uzytkowania samochodu miejsiego. A i rodzine przewiezie.
~barciooo@o2.pl bartek
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
jak wspominałem wcześniej- wspomaganie- na to trzeba naprawdę uważać i jak się zacznie pojawiać komunikat odnośnie błędów ukł. kierowniczego, walić do elektronika bo może się to przerodzić w poważną inwestycje- ja osobiście wpakowałem w to urządzenie ok 3 tyś zł
~DDD
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Za instalacje elektryczną powinni Renault zabronić produkcji samochodów bo jest to oszukiwanie ludzi. Komfort jazdy i przestrzeń dopracowana bardzo dobrze ale elektryka siada co chwile. Wieczna skarbonka nigdy nie wiadomo czy następnego dnia auto odpali.
~mariusz
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
przepalające się cewki zapłonowe - 2 sztuki, odbarwiające się elementy z tworzywa sztucznego (zderzaki), pojawiające się ogniska korozji na tylnej klapie (serwis twierdzi że to jest defekt powłoki lakierniczej) ?!
~krossman
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
Spalona żarówka refektorowa to problem nie mały. Konieczność skorzystania z serwisu (termin 7 dni!!!) koszt wymiany 200 zł. plus oczywiście koszt żarówki. Coś co samemu można w innych samochodach wykonac w 10 minut za 30,00zł.
~Hubert
Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW
Zawieszenie proste. Mało skomplikowanej elektryki (typu karty, tablety, start&stop, eletyryczny ręczny itp.) Silnik bez większych bolonczek.
~Robsonic
Grand 1.2 TCe 100KM 74kW
Brak poważnych usterek, które sprawiłyby, że auto wymagało lawety. Nigdy mnie nie zawiódł, psują się jedynie drobiazgi, wynikające z wieku auta.

Usterki Renault Modus

Renault Modus – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wkur...ny na Modusa-Złoma
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Wymiana wtrysków i podkładek, wymiana alternatora ( rozładowywanie akumulatora ) Wymiana elektrycznego wspomagania ( rzadki model - droga wymiana )