Ocena kierowcy - Renault Safrane I

GRAND, 17 lat temu
Rok produkcji 1993
Renault Safrane I 2.2 140KM 103kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
zrobiłem safranka prawie 7 tys km i mnie jeszcze nie zawiodła chce zaznaczyc ze odkad ja nabyłem nic nie robiłem anie wymiany płynów filtrów klocków ham a nawet rozrządu co mi zalecali :D
Pracuje cicho i równiutko bynajmniej w mojej safrance jeszcze nie zawiódł mnie :)
czasami ciezko mi jest wrzucac biegi na zimnym silniku a plyn w skrzyni jest podejrzewam ze to jest zwiazane ze sprzegłem bo troszkę go dojechałem:d
Doskonałe to mają nowe autka a nie kilkunastoletnie ale jest dobrze
Jak na swój wzrost 1,95 :D to jest elegancko
Dobrze
Bardzo szybko ogrzewa oraz schładza zaznaczam że nie posiadam klimatyzacji tylko zwykłe
bardzo duuużo miejsca :D
Jak na swoja moc 137 KM to spala w sam raz miasto 12 l gazu w trasie potrafi 9 wypic. za pare miesiecy mam przeglad i musze pare rzeczy wymienic tuleje osi przedniej i sworznie przednich wachaczy ale to standard w tych autach mój tata też posiada safi i tez musiał wymienic to przez nasze cholerne drogi :( a co do części nie oszukujmy sie to francuz więc części do tanich nie należą ale jak się ktoś postara to pare złoty zaoszczędzi
Bardzo tanie i niezawodne autko niemieckie padła sie rozkładają przy niej :D
spalona żaróweczka od zegarka i jedna od tablic rejestracyjnej oraz nie zamykało mi dzrwi od pasażera centralka ale wiem jak z tym postąpić :d

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.2 140KM 103kW [l/100km]

10,5