Ocena kierowcy - Renault Safrane I

Furby, 18 lat temu
Silnik 3.0 V6 170KM 125kW
Rok produkcji 1996
Renault Safrane I 3.0 V6 170KM 125kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
Świetne auto. Super klasa. Oceniam auto wyzej niz konkurencję, a w dodatku kosztuje troszke mniej od niej . Zdecydowanie polecam
Bardzo wysoka kultura pracy silnika. żadnych drgań, piękny dzwięk na wyższych obrotach. Super 6 cylinderków
Skrzynia automat, delikatnie szarpie przy zmianie biegów, ale to juz urok francuzów ;-)
Niesamowite trzymanie się drogi oraz prowadzenie. Jezdzilem wieloma samochodami równiez ze sportowymi zawieszeniami, Safrane nie ma sie czego wstydzic...
Wydoczność OK, przeszkadzają małe lusterka boczne.
Jak dla mnie super !
Wszystko OK, podgrzewana przednia szyba elektrycznie wiec w pare sekund nie ma sladu na szybach. Ostatnio cos sie pokickalo i w wilgotne dni rosieje.
Doskonale, zaden konkurent nie ma tyle miejsca. a ten KOMFORT !!! uwielbiam komfort, kupuje amerykanskie samochody, ale zaden nie ma takich siedzen jak ssafrane.
Najcichrzy w swojej klasie !!! niesamowicie cichy, Wnetrze super cichutkie, nigdy nic nie skrzypnęło ani nic w tym rodzaju.
3.0 V6 Automat ;-)
Doskonale !!!
Nie ma zadnych zastrzezen, nic sie nie psuje , jest pod tym wzgledem super
Nic sie nie psuje, zadnych usterek. Zrobiłem 250 tys km, z czego 150 tys na gazie. Silniczek pracuje jak dawniej, zadnych usterek na prawde polecam !!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.0 V6 170KM 125kW [l/100km]

11,3