Lista ocen Renault Scenic II 1.5 dCi 80KM 59kW 2003-2009 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M.Uspokojony
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Jak na takie auto ok.Dośc lekko pracuje układ i radzi sobie w mieści i na trasie.Niestety to już inne auto w prowadzeniu niż porównywalne przeze mnie z poprzednikami passat ,bmw 320.To już inny całkiem świat, dostojny i stateczny-jak wsiądziesz to dojedziesz wygodnie jak w fotelu.Przemieszczasz się fajnie z miejsca na miejsce ,bez fajerwerków sportowych - to przecież van...prawda., do tego ma służyć i służy.Trzeba brać jednak poprawkę bo...
~rutek
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Hmm, po aucie francuskim mozna by spodziewac sie czegos lepszego. Auto dosc sztywne, czuc wiekszosc nierownosci przez ktore przejezdzamy. Auto w miare dobrze trzyma sie na zakretach, zawieszenie niestety pracuje glosno.
~wacio1967
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Tylne zawieszenie ma dużo do życzenia. W poprzednim modelu lepiej się sprawowało. Mała dziura i tył podskakuje. Zobacze jak kapcie wymienie na 205/60/16 może będzie lepiej.
~m.jaroszynski@wp.pl
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Spodziewałem się że będzie gorzej, wysokie auto ale jakoś trzyma się drogi. Oczywiście zużycie następuje jak to we "francuzach" szybciej.
~Neandertalczyk1
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Na pierwszym serwisie 30 tys. km okazało się że jest do wymiany łożysko na macpersonie i mechanizm wyłanczający kierunkowskazy.
~Radomir
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Trochę miękki, szczególnie na zakrętach. Trzeba pamiętać by zdjąć nogę z gazu. Poza tym przyjemnie i wygodnie
~Guzik 62
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Do spokojnej jazdy ok.i w miarę wytrzymały.Przez dwa lata łącznik stabilizatora do wymiany.
~kajek59
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
do prędkości 110 km/h bdb,chcemy jeżdzić szybciej a zarazem bezpiecznie kupujemy inny samochód.
~Florian
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Wg mnie najtrwalsze zawieszenie jakie miałem. Jeszcze nic nie robiłem.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic II 1.5 dCi 80KM 59kW
5,6
~Jaca
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
miękki, wysoko połoźony środek ciężkości- trzeba uważać na zakrętach