Ocena kierowcy - Renault Thalia I

WOJCIECH, 19 lat temu
Rok produkcji 2003
Renault Thalia I 1.4 75KM 55kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
jeśli kupujemy to auto musimy się pogdzić z wieloma sprawami lecz nie z tym że sieć serwisowa jest nie kompetentna zwłaszcza w Gdańsku RENAULT-ZDUNEK który nie chciał mi naprawić skrzyni biegów uznając że wszystko jest ok. i nie mam żadnych podstaw do żądań nie mówie jurz o tym że zapocenia na przekładni kierowniczej i podzale blok-głowica silnika jest wporzątku lub jak kto woli"ten typ tak ma" serwis w Gdyni AUTO-NOWAK to inna bajka przyjoł samochód uznał moje obiekcje co do skrzyni, naprawił lecz tak niechlujnie "totalny brud" samochud odbierałem 3 dni i tak nie usuneli drgania dzwigni łorzyska wyciskowego sprzęgła, przed naprawom nie byłoi ich nie wspomnę o złym szczeliwie użytym do uszczelnienia korpusu zamiast orginalnego szczeliwa typu loctait użyto sylikonu firmy WÓRTH
podstawowy silnik więc nie za silny,za mało elastyczny na małych obrotach,silnik na 3biegu staje się dopiero żwawy
od samego początku kłopoty po rozgrzaniu silnika i włączeniu klimazytora skrzynia na luzie "tarabaniła" pod koniec gwarancji wymieniono kpl. łożysk troche ucichło ale wada powoli powraca
jak na tom klase dobre choć za twarde jak u wszystkich wada tył ucieka na zakrętach
jedyna wada to zła widoczność do tyłu przy cofaniu ale jeśli ma się takie auto to tżeba się pogodzic
nie mam zastrzeżeń
w moim samochodzie jest klima. więctroche słabiej grzeje lecz nie jest to taka wielka wadą zato słabo przewietrza boczne szyby oraz tylną szybę
wystarczająca jak na tą klasę
silnik wyciszony bardzo dobrze
wystarczająca co można wymagać od tej klasy,silnik jest przecierz z pierwszej połowy lat 80 tych po wielu" reinkarnacjach " h
za cenę 37400 nie kupi się samochodu powiecmy zachodniego z klimą,pełną elektryką lakierem metalikiem no i ogromnym bagarznikiem
w porównaniu z poprzednim TICO plastiki na dobrym poziomie, montarz ok.lecz nie trwałość materjałów obićowych zabardzo się rozćągają po bokach .
po naprawie w Gdyni serwis AUTO-NOWAK sprzęgło zaczyna zle wysprzęglać
Renault Thalia I