Ocena kierowcy - Renault Thalia I

MARCIN>>, 17 lat temu
Rok produkcji 2003
Renault Thalia I 1.4 75KM 55kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
Auto da sie lubic ale trzeba o nie dbac (jak o kazde zreszta)
Silnik chodzi cicho to plus auto jest elastyczne na +4
Jedynka jest za krotka to denerwuje przy ruszaniu na swiatlach ale jak sie ma zaladowane auto to rusza sie bardzo plynnie (radze po ruszeniu od razu dawac dwojke)
,,styknie" ze tak powiem doswiadczeni jada jak po szynach ale moglo byc lepiej
Do przodu i na boki spoko ale do tylu klapa trzeba cofac na lusterka tak jest szybciej(czujnik parkowania by sie przydal)
Sa wady i sa zalety! Biale progi w srodku to kicha babraja sie fotele mogly byc lebsze ciasnota z tylu. ,,Ergonomie " pracy kierowcy spox wszystko na miejscu latwe w obsludze
Dla mnie spox w zimie cieplo a latem mam klime tylko po deszczu jak wejdzie sie do auta zaraz pojawia sie para na szybach (wszystkich)
Jeden ze slabszich punktow auta - z tylu fatalnie (zawsze moglo byc lepiej)z przodu moze byc( w dwie osoby jedzie sie jak prawdziwa limuzyna
Naprawde poprawne - zobacze jak bede mial 100 tys moze cos wtedy bedzie nie tak ale na razie spox
Pali tyle ile ma palic jak komus nie pasi niech sprzeda i kupi sobie rower! 7na 100 tak srednio w zimie 8!
Za ta kase sie oplaca ja dalem z rajdem i glosnikami 41tys! pozdro!
Na razie mam tylko 16 tys przejechane wiec nic nie moge powiedziec .Puki co bezawaryjne !! Troche w srodku skrzypi!
Jak na gorze!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 75KM 55kW [l/100km]