Ocena kierowcy - Renault Thalia I

Set, 16 lat temu
Rok produkcji 2002
Renault Thalia I 1.4 75KM 55kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
ja jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. jechałem nim około 180km/h ale powyżej 160 staje się nadsterowny... no chyba ze mam cały obładowany byłem w nim Portugalii, Francji, Holandii, Słowacji, Ukrainie zrobiłem nim przez rok niecały rok około 50 tyś km bajka, po przejechaniu 2 tyś km wysiada się z niego (kubełkowe siedzenia) jak by się przejechało z 500 są twarde i przyjemne nie jest to limuzyna jakiś piękny samochodzik na długie trasy ale dla osoby która nie ma dużo gotówki a chce mieć coś dobrego JAK NAJBARDZIEJ POLECAM - ma go moich 3 znajomych których przekonałem i każdy z nich jest jak najbardziej zadowolony
jak na tego typu auto to nie mogło być lepiej, w samochodzie cisza.... dopiero przy mocnym naciskaniu slychac silniczek :)
leciutko i dobrze rozmieszczona praca
nie mozna nazekac na to chociaz mogloby byc lepiej
i tu jest minusik mam 185cm wzrostu tyl spoko ale z przodu na niktorych zakrętach 90 stopni belka przeszkadza przednia lewa a tyl w dodatku z czujnikiem parkowania nic dodac nic ując :)dla tego 5
moze byc
bardzo szybko robi się ciepło i nie mozna nazekac
z przodu super kawal chlopa tez sie zmiesci ale samochodzik dla kobiety jest idealny ale z tylu nie jest za duzo jak z przodu jest ktos sporych rozmiarow ! dla rodziny sredniej wielkosci samochod super wogole dla kobiety + 3 dzieci :) wiec panie rodzic i kupowac thalie :P
rewelka!!!!
w miscie około 7-8 poza mi ponizej 5 potrafi zejsc ale przy predkosci powiedzmy 110km na h oczywiscie w trasie na przeglądy w renault hmm sporo liczą ale tak było zawsze kozystam z serwisu znajomego i ogolnie nie musiałem nic poza klockami olejem i tego typu rzeczami wymieniać przyjemny samochodzik szkoda ze ma taki tyłek :P
SUPER
rewelka