Ocena kierowcy - Renault Thalia I

rrzeszotek@op.pl, 19 lat temu
Rok produkcji 2002
Renault Thalia I 1.6 110KM 81kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
Gdzyby nie hałas od silnika i te FOTELE samochód jak na tę klasę, cenę i wielkość (bagażnik ma PRZEPASTNY!!!!! i wg. mnie nie ujmujący uroku temu autku powszechnie wyśmiewanemu za stylistykę) dostałby 5. Krótko określiłbym; przyjemny i pakowny i (z silnikiem 1.6 16v) prawie sportowy.
Przeciętnie (3) dostał za kulturę pracy - jest poprostu za głośny na wysokich obrotach, ale reszta rewelacja (przyspieszenie, elastyczność - super)
Bez zarzutów - jedyną jej wada to że jest "za wolna" przy tym silniku.
Nie mam zastrzeżeń - francuski , ale nie za miękki i nic nie stuka.
Autko jest niewielkie zatem nie ma problemów (cofając i z bagażnikiem sobie można poradzić).
Wszystko na miejscu (nie jest tego wiele). W wyposażeniu mam dodatkowo obsługę CD przy kierownicy - super.
Głośna i mało wydajna - przede wszystkim mam na myśli nawiew na szyby. Przy włączonej klimie jest ok.
Ciężko znaleźć optymalną pozycje za kierownicą, ale tak jest chyba we wszsytkich "renówkach" (miałem megankę i było to samo. Niestety "tureccy" murzyni sie nie postarali i fotele są fatalne pod każdym wzgłedem, ale już się przyzwyczaiłem.
Słabo, ale w samochodach tej klasy to odwieczny problem.
Rewelacja (max 7.5/100 km) przy tym silniku i przy mojej jeździe. Ceny niskie ale w supermarketach samochodowych, które są czasami lepsze od ASO.
Tu doataje 5. Za TAKĄ cenę nie kupicie nic lepszego. POLECAM. Acha (do inżynierów Renault) ZRÓBCE COŚ Z TYMI FOTELAMI!!!! to moim nastepnym autem bedzie THALIA.
Narazie nic (przejechałem 20 tys km).
Przy zakupie (kupiłem auto od Renault Polska gdzie spełniało role auta pokazowego), czyli dzień po wyjechaniu padła pompa wspomagania, ale naprawili za darmo i od tamtej pory nic.
Renault Thalia I