Ocena kierowcy - Renault Thalia II

Przebieg: 1 000 tys. km
Renault Thalia II 1.2 16v 75KM 55kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Inne
Inne
Witam, polecam, zarabiamy z żona razem około 4000, poleacam , nie kupicie na rynku lepszegorozdzinnego auta za ta kasę, kupiłem wczoraj thalia z 2009 roku od pierwszego właściciela z oryginalnym przebiegiem 120000km rewelka. Mieliśmy z żona już 2 . Polecam naprawdę jeśli dobrze poszukacie kupicie auto do jazdy bez rdzy itd.... skory, zardzewiałe volksy, ople itd.. ocynk robi swoje. Alimenty clio , 2 thslie , jeździłem masterami i żaden mnie nie zawiódł. A przezucilem w swoim życiu kilkanaście aut grupy volkswagen itd..... pamiętajcie sUkajcie,benzyny a nie diesla 1,5 który wymaga cześtych napraw. 500+ i,stać was na zajebiste auto, nie jeden Niemiec was nie dowiezie tam gdzie thalia od reno,a ta w ostaniej budzie wyglada zajebiscie. Jak mam wybierać Skodę z 2003 za 13000 a thalie z 2009 za 14.000 pamiętaj ze czas w doprowadzeniu szkody do używalności to 1 miesiąc a thalia cieszysz się od razu. Licz się z tym ze to nie mercedes na wypasie ale cena do jakości rewelacja.pozdr
Można sobie poradzić, chodź nie wymagajmy od auta tej klasy auta zaieszenia wyścigowego, chodź marka ma swoją tradycje, słuchajcie damy radę jest super.
Mam 4 osobowa rodzine imjest git. Bagażnik stodoła, wrzucam wózek z kołami, fotelik córki ogromny , zakupy i jeszcze jest miejsce. Polecam
Polecam, klimatronik.
Powierzchnia Ok.