Lista ocen Renault Trafic II Furgon (64) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jack
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
poprostu rewelacja - może troszeczke jest za miekii ale to przeciez samochód dostawczy a nie wyścigówka :) choć silnik na to wskazuje :)
~Kamil
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
Układ kierowniczy sztywny bez wyczuwalnych luzów. Generalnie auto prowadzi się bliżej osobówki niż dużego busa np. Ducato
~Kamil
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
~Konra, Mińsk M.
Furgon 2.0 120KM 88kW
Przy większych / szerszych oponach większy opór ale i większa stabilizacja w terenie. Do campera polecam większe koła.
~bazalt
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Mam wrażenie, że podczas pokonywania ostrych zakrętów auto ma tendencje do podsterowności.Komfort jazdy przyzwoity.
~kolatowski@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
dla mnie doskonale , jest belka i auto dobrze zachowuje się z załadunkiem , wcześniej poruszałem się t4 i tam strasznie bujało..
~przemo2708
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
ZAWIESZENIE TYLNE NIEZAWODNE NA RESORACH Z TWORZYWA REWELACJA NAWET PRZEŁADOWANIA O 1.5 T NIE ODCZUWA. DOSKONALE SIE PROWADZI
~maroman
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Po 60 000 km wahacze poszly do wymiany. To zdecydowania za szybko. Komfort jest ok, nie moge sie doczepic. prawie jak w osobowym.
~Dariusz
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Prowadzi sie dobrze, trochę wachacze lataja, ale ogulnie jest dobrze. 0 zeczenia, jedzie sie jak osobowym wysokiej kalsy.
~karol
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
przód super ale tył trochę za sztywny. Mam wersję VAN 9 osób i trochę z tyłu częsie , ale to nasze drogi są winne.
Renault Trafic II Furgon