Ocena kierowcy - Renault Twingo I

Xdriver , 11 lat temu
Rok produkcji 1998
Renault Twingo I 1.2 60KM 44kW 1996-2007 - Oceń swoje auto
Karoseria : problem z mocowaniem wlewu paliwa , od strony nadkola tam zbiera sie piach brud i woda wiec rdzewieje, nie każdy fachowiec chce to spawać
Renault Twingo hmmm... baaardzo dobrze wspominam ten samochód, naprawde z czystym sumieniem polecam. Auto małe zwinne, ekonomiczne, ale naprawdę zaskakująco dużo miejsca w środku, także ze względu na suwaną tylną kanapę. Mechanicznie nie miałem z nim żadnych większych problemów, jakieś usterki to większosc mozna bylo samemu pod domem ogarnąc, ale tak naprawde nie bylo ich wiele, częsci naprawde tanie, pomimo stereotypów Renówek ,Twingo mi praktycznie wcale nie rdzewiało aczkolweik dbalem o niego straszliwie, zawsze zakonserwowane progi, nadkola , . Silnik 1.2 58 KM d7F, dla mlodego , dla pań, naprawde wystarczy , bez naciągania i siciemy można go rozbujać do 170 km/h mi się to udało :) Spalanie naprawde przyzwoite 6litrów srednio po miescie , przy moim stylu jazdy często 7 l w miescie ale to naprawde trzeba go wysoko krecic, jednak nie powoduje to zadnych ustere, te skrzynie io silniki są wytrzymale, . NAPRAWDE POLECAM TO AUTO, ZA OK 6-7 TYS ZŁ KUPISZ JUZ NAPRAWDE DOBRY EGZEMPLARZ Z 2002 ROKU NAJBIDNIEJ, JEZELI NIE POTRZEBUJESZ 5D TO NA BRAK MIEJSCA NIE BEDZIESZ NARZEKAC, ! Zawieszenie rewelacja jezeli chodzi o trwalosc, to samo z elektryką nie mialem zdanych problemow. Ogólnie polecam, Twingo bije na głowe wszystkie corsy, micry, clio, stare astry, czy inne male mydelniczki. pzdr

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 60KM 44kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Renault Twingo I 1.2 60KM 44kW