Oceny Rover 100 II

Najnowsze oceny Rover 100 II

3,8
~snake.milanowek@neostrada.pl
Hatchback 1.1 L 60KM 44kW
Czasem się złoszczę na Angoli z powodu cen (np,zimerik wału korbowego 100 zł - jaja no nie). Ale z autka jestem zadowolony, wiadomo jak się dba to się ma, jeszcze mnie nie zawiódł, teraz robiłem poważniejsze usterki zawieszenia - wymiana sworzni wachacza lewy i prawy, końcówka drązka kierowniczego, wymieniłem tez szczęki hamulca tylnie z uwagi na nierówne zużycie. Te w oryginale prod. Lockhead przechamowały 90000 i mogły jeszcze ale dla...
3,4
~SS
Hatchback 1.4 GTI/GT 16V KAT 90KM 66kW
Ogolnie autko zajebiste, szczegolnie na miasto, male zwinne z ogromnym zapasem mocy. Obojetnie na ktorym jest sie biegu autko przyspiesza bez zajakniecia. Dla mnie to typowa wyscigowka ale mozna tez je spokojnie uzytkowac i wtedy tez jest milutko. Dal bym "5" ale za duzo nerwow mnie kosztowalo to auto
3,6
~lobster
Hatchback 1.4 S/L/GTA 75KM 55kW
Zawieszenie dyskaalifikuje całkowicie te auto pod względem ekonomiki utrzymania - jeden problem z zawieszeniem i jesteś ugotowany - koszty przewyższają wielokrotnie zalety.Inne czesci też drogie a serwis tylko takich bogatych co takiego autka nigdy by nie kupili. Tekst który usłyszałem w serwisie Rovera (Łodż) jak byłem w szoku po infomacji cenowej o drobiazgach - bo to jest rover.
3,3
~andaria
Hatchback 1.4 S/L/GTA 75KM 55kW
Za wyjatkiem sporej ilości miejsca w srodku i dużej dla transportu po złozeniu tylnich siedzień to autko nie jest rewelacyjne. Przeznaczone dla tych co lubia kłopopty i wydatki związane z naprawami.Widac ich jednak na ulicy bo autko jest inne niz banalne Fordy,Ople i Fiaty.
2,7
~Rozgoryczony przez ROVERA
Hatchback 1.1 L 60KM 44kW
Może mój egzemplarz był felerny ale nie nawidze już angielskich samochodów. Mój ROVER wiecej stał na warsztacie niż jeżdził. Straciłem ogromnie dużo kasy, nerwów i zdrowia przy tym samochodzie. Odradzam zakup ROVERA nawet najgorszemu wrogowi. Ceny cześci i serwisu powalają z nóg. Udało mi się sprzedać ten syf. kupiłem VOLVO i jestem teraz szczęśliwy.
~kieslo12@gazeta.pl
Hatchback 1.1 L 60KM 44kW
4. Oceniam oczywiscie w odpowiednim układzie odniesienia,nie porównuje z tym co można mieć za za 40 000 - Yaris, Clio, 206. Tylko z tym co można kupic za 10 000. Mogę tylko dodać ,że te samochody w wersji z małymi silnikami są tak samo elastyczne jak R111. Ale to jedyne miejsce na otwartą walkę :)- Yaris 1000, Clio 1.2 , 206 1.1 ( ten sam silnik ).
~Mateo
Hatchback 1.1 L 60KM 44kW
jak na małe, niedrogie auto, jest naprawdę warte uwagi ze względu na sporą niezawodność i wygodę użytkowania. jestem zadowolony. Zakup 100 razy lepszy niż np. maluch czy nawet większe stare polskie lub wschodnie auto. Polecam
~tyrka@pallas.bt.pl
Hatchback 1.4 GTI 16V 103KM 76kW
Małe, zgrabne a do tego bystre autko. Znakomite na jazdę po większym mieście gdzie potrzeba zapasu mocy na krzyżówkach ale dla tych co zbytnio nie zwracają uwagi na koszty związane z paliwem. Na trasie również w porządku.
~lechpiek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 L 60KM 44kW
Fakt, zawieszenie hydrogazowe może sprawiać kłopoty (raz mi nawet ukradli lewy-przód i czekałem 3 tyg az sprowadza czesci) ale nie ma klopotów z amortyzatorami :) Dobre spalanie na trasie, srednie w miescie. Coz, ten samochod trzeba pokochac
~magda.lotek@oltur.pl
Hatchback 1.1 L 60KM 44kW
Doskonałe autko do jazdy po mieści. Mało pali , bezawaryjne , wytrzymałe. Jedyny mankament to - hydrauliczne zawieszenie. Ciekawa jestem jak radzą sobie z tym mankamentem inni posiadacze tego autka ?