Oceny Rover – wybierz model

Najnowsze oceny Rover

~Mar
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Rover 75
Rover 75 bardzo nie doceniane auto w naszym kraju dlatego też tanie i dlatego na dzień dzisiejszy ciężko o znalezienie zadbanego egzemplarza. Na szczęście jest jeszcze kilku pasjonatów którzy kochają swoje RJ a autka wyglądają zacnie. A od zawsze zastanawia mnie podejście Polaków Rover 75 nikt tym nie jeździ ciągle się psuje i części drogie i niedostępne (nie spotkałem się z tymi problemami przez 5 lat użytkowania) natomiast mini super autko...
~jacek
Hatchback 2.0 D 86KM 63kW
Rover 400 II
srednia 4/5 to mysle sprawiedliwie po 12 latach u mnie to mysle ze mozna by go bylo smialo polecic tylko problem ze ja go kupilem 12 lat temu a teraz jest tego coraz mniej
~Śmiejący
Sedan 2.0 Ti Vitesse 200KM 147kW
Rover 600
Autko samo w sobie jest świetne, bardzo szybkie i wygodne - lata 90. w najlepszym wydaniu. :)
~Wojtek
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Rover 75
Świetny samochód, nie doceniany w Polsce a szkoda... Wysoki komfort jazdy, bardzo dobrze trzyma się drogi w każdych warunkach, silnik diesla idealny do długich tras pali zaskakująco mało! Wysoki moment powoduje bezproblemowe wyprzedzanie, nie jest to auto sportowe! Nie rdzewieje i jest solidnie zbudowane (bezpieczne). Miałem sporo aut i jeśli chodzi o bezpieczeństwo to rover 75 jest na czele!
~mironh
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Rover 75
Jeżeli ktoś lubi luksus to za te pieniądze nie znajdzie nic lepszego, choćć niektóre koszty utrzymania są duże.
~Nanab
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Rover 200 III
Samochód ładny, bardzo tani, nie gnije specjalnie mocno, fajnie wyposażony jak na cenę. Nie sypie się za bardzo poza kilkoma typowymi usterkami, części pasują od hondy i poloneza więc tanio.
2,4
~Js
Hatchback 1.4 i 16V 84KM 62kW
Rover 25
Kupiony od szwagra niby zadbany niby tylko klocki wymienić. Koniec końców z magistrali cieknie ciurkiem. Silnik bez kompresji trzęsie się jak menel pod sklepem. Szkoda gadać. tfu na te kurwe szwagra złamanego co chciał mnie oszwabić na kasę
~tajger
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Rover 25
Po pięciu latach jazdy tym samochodem zdecydowałem się podzielić swoją opinią. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne, jest to świetne auto na dojazdy do pracy, nie pali dużo, a przy tym silnik 1.4 103KM pozwala na dynamiczne przemieszczanie się po mieście. Nisko położony środek ciężkości i dość sztywne zawieszenie sprawia, że auto prowadzi się pewnie w zakrętach. Jak dla mnie daje to świetne wrażenia z jazdy. Auto zapewnia dobrą widoczność przy...
~arseniusz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Rover 200 III
Daje czwórke ze względu na dość spore spalanie i karoserię, o za tym tylko eksploatacja olej filtry itd kilka drobnych usterek przetarta wiązka tylnej klapy, uszczelka miski olejowej, poza tym po 10 latach jazdy tym autem jeśli trafisz na dobry egzemplarz polecam a i hałas powyżej 120 :)
~Seba
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Rover 200 III
Auto z silnikiem 1.4 boryka się z dwiema poważnymi usterkami i nie są to opinie odosobnione. Pierwsza dotyczy alternatora, który potrafi zwyczajnie się spalić, (w moim przypadku powstał nawet pożar, od płonącej obudowy plastikowej alternatora zajęła się mata wygłuszająca maskę, gdyby nie szybka interwencja z gaśnicą auto zapewne by doszczętnie spłonęło). Druga awaria to wydmuchiwanie uszczelki pod głowicą. Ponieważ model samochodu był bardzo...